Opel Insignia 2019

Evidováno
193
Způsobilost na STK
96,3 %
Ø nájezd (medián)
96 459 km
Dovezeno (80 ks)
41 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti, z 710 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 261 410 Kčmedián 290 000 Kčdo 329 776 Kč

V roce 2019 eviduje registr Opelu Insignie 193 vozů. V provozu jich zůstává 183 vozů (94,8 %); ze zahraničí dovezeno 80 vozů (41,5 %).

Ročník 201996,3 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Opelu Insignie 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,8 %50 000 až 110 000 km
6 let92,9 %80 000 až 160 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 125 kW (49,2 %), 2.0 Nafta 154 kW (20,7 %), 1.5 Benzín 121 kW (15,5 %).

Nejčastější barva je šedá (34,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 710 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 96,3 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 50,4 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 96 459 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 61 580 až 134 715 km. To odpovídá asi 13 780 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (46,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (41,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Obtěžování okolí12070,2 %
Výhledy5129,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
35×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
25×
3
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
19×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
18×
5
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
17×
6
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
14×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
14×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
12×

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 125 kW9596,3 %285 456 Kč
2.0 Nafta 154 kW4095,4 %333 120 Kč

Cenový odhad

261 410
od Kč
290 000
medián Kč
329 776
do Kč

Při nájezdu kolem 135 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km366 000 Kč
100 000 km323 000 Kč
150 000 km274 000 Kč
200 000 km230 000 Kč
250 000 km200 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Opel Insignie ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 290 000 Kč (při mediánovém nájezdu 134 628 km). Běžné rozpětí je od 261 410 do 329 776 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 379 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 225 474 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 366 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 200 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Opelu Insignie 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo81,3 % · 65 vozidel
  • Itálie3,8 % · 3 vozidla
  • Dánsko2,5 % · 2 vozidla
  • Lucembursko2,5 % · 2 vozidla
  • Belgie1,3 % · 1 vozidlo
  • ostatní země8,8 % · 7 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha46,3 % · 331 prohlídek
  • Jihomoravský kraj27,1 % · 194 prohlídek
  • Středočeský kraj26,6 % · 190 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá34,2 % · 66 vozidel
  • Bílá22,3 % · 43 vozidel
  • Černá18,1 % · 35 vozidel
  • Modrá16,6 % · 32 vozidel
  • Červená8,3 % · 16 vozidel
  • ostatní0,5 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
33,1 %
evidováno u 194 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 84,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,4 %EURO 5 · 0,4 %EURO 1 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 586 vozů Opelu Insignie 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
63,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
94,0 %
vyvezeno 5,8 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Opelu Insignie

Proklepněte konkrétní Opel Insignii 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.