Opel Insignia 2013
2.0 Nafta 120 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 346 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 87 768 Kčmedián 119 900 Kčdo 223 382 Kč
V nabídce Opelu Insignie ročníku 2013 obsadila motorizace 2.0 Nafta 120 kW třetí pozici: 44 vozů (18,0 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem A20DTH (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,4 % |
| 100-200 000 km | 99,2 % |
| 200-300 000 km | 96,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,7 % (346 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 96,1 %).
Plnou způsobilost mělo 97,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 2.0 Nafta 81 kW (96,7 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 120 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1 | A | 1,5× |
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1 | A | 1,29× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 11 let | 582 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 11 let | 396 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 44 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Opelu Insignie 2013
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 195 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 166 000 Kč |
| 150 000 km | 138 000 Kč |
| 200 000 km | 115 000 Kč |
| 250 000 km | 96 000 Kč |
| 300 000 km | 78 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 120 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 119 900 Kč (při typickém nájezdu 195 000 km). Běžné rozmezí je 87 768–223 382 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2013 (129 500 Kč) je tato motorizace o 7 % níže.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 166 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 78 000 Kč.
Doporučení
V ročníku 2013 je to datově nadprůměrná volba.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).