Mitsubishi Lancer 1993

Evidováno
420
Způsobilost na STK
94,2 %
Ø nájezd (medián)
189 782 km
Dovezeno (239 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 1 132 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 22,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1993 Mitsubishi Lanceru má v českých registrech 420 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 58 vozů (13,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 239 vozů (56,9 %).

Ročník 199394,2 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 18 let klesla plná způsobilost o 4,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let93,1 % -
18 let89,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín (47,6 %), 1.3 Benzín (15,2 %), 2.0 Nafta (11,4 %).

Barevně převládá bílá (14,3 %), druhá nejčastější je červená-metal (14,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 132 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 94,2 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 189 782 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 153 906 až 228 532 km. To odpovídá asi 5 751 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,8 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (56,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku55643,7 %
Brzdové zařízení31724,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení14611,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1159,0 %
Řízení866,8 %
Výhledy514,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
223×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
139×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
105×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
72×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
70×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
52×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
49×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
48×

Motorizace ročníku 1993

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 83 kW4394,3 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo6,7 % · 16 vozidel
  • Rakousko2,9 % · 7 vozidel
  • Belgie0,4 % · 1 vozidlo
  • Dánsko0,4 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)0,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena89,1 % · 213 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj7,2 % · 81 prohlídek
  • Ústecký kraj6,4 % · 72 prohlídek
  • Středočeský kraj5,9 % · 67 prohlídek
  • ostatní80,6 % · 912 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá14,3 % · 60 vozidel
  • Červená metalíza14,3 % · 60 vozidel
  • Šedá metalíza14,0 % · 59 vozidel
  • Modrá metalíza13,3 % · 56 vozidel
  • Červená základní11,2 % · 47 vozidel
  • ostatní32,9 % · 138 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
45,9 %
evidováno u 190 vozů
Tažné zařízení
28,7 %
evidováno u 119 vozů
ABS
5,8 %
evidováno u 24 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 80,0 %EURO 2 · 20,0 %

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.