Mercedes-Benz Třída S 2022

Evidováno
136
Způsobilost na STK
98,4 %
Ø nájezd (medián)
46 513 km
Dovezeno (24 ks)
18 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 374 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 1 970 750 Kčmedián 2 150 974 Kčdo 2 303 089 Kč

Pro Mercedes-Benz Třídu S ročníku 2022 eviduje registr 136 vozů. Aktivně jezdí 115 vozů (84,6 %), dovoz tvoří 17,6 % ročníku (24 vozů).

Ročník 202298,4 %
Model celkem96,2 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy S 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.9 Nafta 243 kW (45,6 %), 4.0 Benzín 370 kW (33,1 %), 2.9 Nafta 210 kW (9,6 %).

Nejčastější barva je černá (56,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 374 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,4 %. Model jako celek dosahuje 96,2 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 46 513 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 21 264 až 79 115 km. To odpovídá asi 11 628 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (58,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
7×
2
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
4×
3
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.5.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
2×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
6
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
1×
7
Dodatečně povrchově upravené zasklení není opatřeno povinným štítkem s předepsanými údaji (označení výrobce, typ výrobku, schvalovací číslo ATEST 8 SD XXXX).
Výhledy · kód 3.2.4.3
1×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
2.9 Nafta 243 kW6298,2 %2 064 260 Kč
4.0 Benzín 370 kW4599,1 %2 195 000 Kč

Cenový odhad

1 970 750
od Kč
2 150 974
medián Kč
2 303 089
do Kč

Při nájezdu kolem 68 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km2 462 000 Kč
50 000 km2 271 000 Kč
75 000 km2 129 000 Kč
100 000 km1 997 000 Kč
125 000 km1 825 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy S ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 2 150 974 Kč (při mediánovém nájezdu 68 000 km). Běžné rozpětí je od 1 970 750 do 2 303 089 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 2 894 930 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 1 839 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 2 462 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 1 825 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy S 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo70,8 % · 17 vozidel
  • Slovensko16,7 % · 4 vozidla
  • Polsko4,2 % · 1 vozidlo
  • Rakousko4,2 % · 1 vozidlo
  • Ukrajina4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha58,1 % · 218 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,1 % · 79 prohlídek
  • Středočeský kraj20,8 % · 78 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá56,6 % · 77 vozidel
  • Šedá25,7 % · 35 vozidel
  • Bílá11,0 % · 15 vozidel
  • Červená3,7 % · 5 vozidel
  • Modrá2,9 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 83,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,8 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 557 vozů Mercedes-Benz Třídy S 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
96,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
76,1 %
vyvezeno 20,6 % · zaniklo 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Třídy S k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy S

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu S 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.