Mercedes-Benz Třída S 2014

Evidováno
166
Způsobilost na STK
97,1 %
Ø nájezd (medián)
125 315 km
Dovezeno (66 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 1 271 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 499 742 Kčmedián 634 995 Kčdo 817 750 Kč

Ročník 2014 Mercedes-Benz Třídy S má v českých registrech 166 vozů. V provozu zůstává 143 vozů (86,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 66 vozů (39,8 %).

Ročník 201497,1 %
Model celkem96,2 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy S 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,2 %50 000 až 120 000 km
6 let98,5 %80 000 až 160 000 km
8 let97,3 % -
10 let95,4 % -
12 let96,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (55,4 %), 4.7 Benzín 335 kW (38,0 %), 5.5 Benzín 430 kW (6,6 %).

Nejčastější barva je černá (59,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 271 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 97,1 %. Model jako celek dosahuje 96,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 38,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 125 315 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 80 020 až 178 778 km. To odpovídá asi 10 443 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (56,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (39,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9453,7 %
Výhledy8146,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
55×
2
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
54×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
20×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
18×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
17×
6
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
9×
7
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
9×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
9×

Na co se zaměřit u ročníku 2014

Závady, které technici u Mercedes-Benz Třídy S 2014 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1A1,94×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 054 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.114 let216

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 744 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 190 kW9297,1 %559 495 Kč
4.7 Benzín 335 kW6396,8 %699 000 Kč

Cenový odhad

499 742
od Kč
634 995
medián Kč
817 750
do Kč

Při nájezdu kolem 193 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km858 000 Kč
150 000 km721 000 Kč
200 000 km588 000 Kč
250 000 km555 000 Kč
300 000 km489 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy S ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 634 995 Kč (při mediánovém nájezdu 192 500 km). Běžné rozpětí je od 499 742 do 817 750 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 068 200 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 443 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 858 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 489 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy S 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo63,6 % · 42 vozidel
  • Slovensko13,6 % · 9 vozidel
  • Belgie6,1 % · 4 vozidla
  • Francie4,5 % · 3 vozidla
  • Itálie3,0 % · 2 vozidla
  • ostatní země9,1 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha56,7 % · 1 123 prohlídek
  • Středočeský kraj24,6 % · 487 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,7 % · 370 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá59,0 % · 98 vozidel
  • Bílá15,7 % · 26 vozidel
  • Šedá12,0 % · 20 vozidel
  • Modrá10,2 % · 17 vozidel
  • Černá metalíza1,8 % · 3 vozidla
  • ostatní1,2 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 93,8 %EURO 5 · 6,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 725 vozů Mercedes-Benz Třídy S 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
86,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
57,9 %
vyvezeno 40,1 % · zaniklo 0,1 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy S

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu S 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.