Mercedes-Benz Třída S 2011

Evidováno
156
Způsobilost na STK
96,5 %
Ø nájezd (medián)
160 647 km
Dovezeno (50 ks)
32 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 1 514 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 359 250 Kčmedián 419 999 Kčdo 499 250 Kč

Pro Mercedes-Benz Třídu S ročníku 2011 eviduje registr 156 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 101 vozů (64,7 %), dovoz tvoří 32,1 % ročníku (50 vozů).

Ročník 201196,5 %
Model celkem96,2 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy S 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,6 % -
6 let98,1 % -
8 let95,7 % -
10 let97,6 % -
12 let91,9 % -
14 let96,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (61,5 %), 4.7 Benzín 320 kW (18,6 %), 3.0 Nafta 173 kW (6,4 %).

Nejčastější barva je černá-metal (35,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 514 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 96,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 160 647 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 348 až 221 256 km. To odpovídá asi 10 710 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (58,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení7529,0 %
Výhledy6725,9 %
Podvozek a části připevněné k podvozku6123,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5621,6 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
43×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
41×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
22×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
19×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
19×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
15×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
15×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
11×

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 190 kW9696,2 %419 999 Kč

Cenový odhad

359 250
od Kč
419 999
medián Kč
499 250
do Kč

Při nájezdu kolem 176 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km584 000 Kč
150 000 km474 000 Kč
200 000 km374 000 Kč
250 000 km344 000 Kč
300 000 km308 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy S ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 419 999 Kč (při mediánovém nájezdu 176 200 km). Běžné rozpětí je od 359 250 do 499 250 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 499 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 275 100 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 584 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 308 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy S 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo78,0 % · 39 vozidel
  • Rakousko6,0 % · 3 vozidla
  • Francie4,0 % · 2 vozidla
  • Itálie2,0 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,0 % · 2 vozidla
  • země neurčena4,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha38,8 % · 588 prohlídek
  • Středočeský kraj17,3 % · 262 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,4 % · 157 prohlídek
  • ostatní33,5 % · 507 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza35,3 % · 55 vozidel
  • Černá22,4 % · 35 vozidel
  • Šedá metalíza10,3 % · 16 vozidel
  • Hnědá metalíza9,6 % · 15 vozidel
  • Bílá7,1 % · 11 vozidel
  • ostatní15,4 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
61,0 %
evidováno u 164 vozů
Omezovač rychlosti
42,8 %
evidováno u 115 vozů
Tažné zařízení
8,2 %
evidováno u 22 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 35,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 53,7 %EURO 6 · 41,1 %EURO 4 · 4,2 %EURO 2 · 1,1 %

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy S

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu S 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.