Hyundai i20 2022
Způsobilé na 30 dnů 1,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,1 % bez plné způsobilosti, z 476 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 250 000 Kčmedián 280 186 Kčdo 301 479 Kč
Ročník 2022 Hyundai i20 má v českých registrech 207 vozů. V provozu zůstává 197 vozů (95,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 4 vozy (1,9 %).
Jak ročník stárne
Hyundai i20 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,5 % | 20 000 až 50 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 62 kW (76,3 %), 1.0 Benzín 74 kW (17,4 %), 1.6 Benzín 150 kW (6,3 %).
Nejčastější barva je bílá (39,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 476 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,9 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy o 3,2 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 98,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,1 % bez plné způsobilosti).
Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 64,8 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 29 434 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 15 520 až 45 889 km. To odpovídá asi 7 359 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Praze (45,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (1,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2022
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.2 Benzín 62 kW | 158 | 99,1 % | 274 816 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 57 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 309 000 Kč |
| 50 000 km | 288 000 Kč |
| 75 000 km | 262 000 Kč |
| 100 000 km | 246 000 Kč |
| 125 000 km | 227 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Hyundai i20 ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 280 186 Kč (při mediánovém nájezdu 56 554 km). Běžné rozpětí je od 250 000 do 301 479 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 394 030 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 219 000 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 309 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 227 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Hyundai i20 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Slovensko75,0 % · 3 vozidla
- Německo25,0 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha35,7 % · 170 prohlídek
- Středočeský kraj23,1 % · 110 prohlídek
- Jihomoravský kraj19,7 % · 94 prohlídek
- ostatní21,4 % · 102 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá39,1 % · 81 vozidel
- Šedá23,2 % · 48 vozidel
- Modrá16,9 % · 35 vozidel
- Červená14,5 % · 30 vozidel
- Zelená4,8 % · 10 vozidel
- ostatní1,4 % · 3 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 77,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 920 vozů Hyundai i20 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2022 patří u i20 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,2 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Hyundai i20 2022
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.