Hyundai i20 2023

Evidováno
180
Způsobilost na STK
99,4 %
Ø nájezd (medián)
13 583 km
Dovezeno (5 ks)
3 %

Způsobilé na 30 dnů 0,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti, z 345 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 284 611 Kčmedián 313 808 Kčdo 363 428 Kč

Pro Hyundai i20 ročníku 2023 eviduje registr 180 vozů. Aktivně jezdí 151 vozů (83,9 %), dovoz tvoří 2,8 % ročníku (5 vozů).

Ročník 202399,4 %
Model celkem95,7 %
Značka celkem94,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 62 kW (48,9 %), 1.0 Benzín 74 kW (33,3 %), 1.6 Benzín 150 kW (15,6 %).

Nejčastější barva je šedá (36,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 345 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2023 mělo plnou způsobilost 99,4 %. Model jako celek dosahuje 95,7 %, tento ročník je tedy o 3,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 13 583 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 6 774 až 25 842 km. To odpovídá asi 4 528 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (64,7 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Podíl dovozů (2,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
2×
Zobrazit další 4 závady
4
Nesvítí některá směrová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.2
1×
5
Zadní mlhovou svítilnu nelze uvést v činnost nebo vypnout.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.3.1.3
1×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
1×
7
Maximální zatížení jednotlivé pneumatiky je překročeno ve vztahu k maximálnímu technicky přípustnému zatížení nápravy, stanovené výrobcem (údaj na identifikačním štítku vozidla).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.2
1×

Motorizace ročníku 2023

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 62 kW88100,0 %281 963 Kč
1.0 Benzín 74 kW60100,0 %340 797 Kč

Cenový odhad

284 611
od Kč
313 808
medián Kč
363 428
do Kč

Při nájezdu kolem 46 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km331 000 Kč
50 000 km309 000 Kč
75 000 km283 000 Kč
100 000 km266 000 Kč
125 000 km248 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Hyundai i20 ročníku 2023 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 313 808 Kč (při mediánovém nájezdu 45 927 km). Běžné rozpětí je od 284 611 do 363 428 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 392 765 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 224 261 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 331 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 248 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hyundai i20 2023 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Slovensko80,0 % · 4 vozidla
  • Německo20,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha48,4 % · 167 prohlídek
  • Středočeský kraj14,8 % · 51 prohlídek
  • Plzeňský kraj11,6 % · 40 prohlídek
  • ostatní25,2 % · 87 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá36,7 % · 66 vozidel
  • Modrá22,2 % · 40 vozidel
  • Bílá21,7 % · 39 vozidel
  • Červená8,3 % · 15 vozidel
  • Zelená6,1 % · 11 vozidel
  • ostatní5,0 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
7,8 %
evidováno u 93 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 5 · 0,3 %EURO 4 · 0,1 %EURO 3 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 187 vozů Hyundai i20 2023 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
42,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,2 %
vyvezeno 15,6 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2023 patří u i20 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hyundai i20

Proklepněte konkrétní Hyundai i20 2023

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.