Honda Jazz 2012

Evidováno
169
Způsobilost na STK
96,5 %
Ø nájezd (medián)
73 899 km
Dovezeno (24 ks)
14 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 1 267 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 120 359 Kčmedián 156 669 Kčdo 170 329 Kč

Ročník 2012 Hondy Jazzu má v českých registrech 169 vozů. V provozu zůstává 158 vozů (93,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 24 vozů (14,2 %).

Ročník 201296,5 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Jazzu 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 3,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,8 % -
6 let98,3 % -
8 let96,6 % -
10 let93,1 % -
12 let95,5 % -
14 let93,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 66 kW (58,0 %), 1.3 Benzín 73 kW (29,6 %), 1.3 Benzín 65 kW (12,4 %).

Barevně převládá šedá-metal (16,6 %), druhá nejčastější je červená-základní (14,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 267 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 73 899 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 44 835 až 112 352 km. To odpovídá asi 5 279 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (39,0 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (14,2 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení25930,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku25630,5 %
Brzdové zařízení19122,7 %
Výhledy769,0 %
Řízení586,9 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
102×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
102×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
101×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
94×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
69×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
53×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
43×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
27×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 025 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 66 kW9896,0 %129 000 Kč
1.3 Benzín 73 kW5097,1 %170 114 Kč

Cenový odhad

120 359
od Kč
156 669
medián Kč
170 329
do Kč

Při nájezdu kolem 152 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km220 000 Kč
100 000 km186 000 Kč
150 000 km157 000 Kč
200 000 km135 000 Kč
250 000 km115 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda Jazzu ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 156 669 Kč (při mediánovém nájezdu 152 000 km). Běžné rozpětí je od 120 359 do 170 329 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 178 029 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 102 845 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 220 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 115 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy Jazzu 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo83,3 % · 20 vozidel
  • Rakousko12,5 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha22,3 % · 282 prohlídek
  • Středočeský kraj17,7 % · 224 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,1 % · 217 prohlídek
  • ostatní42,9 % · 544 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza16,6 % · 28 vozidel
  • Červená základní14,8 % · 25 vozidel
  • Šedá11,2 % · 19 vozidel
  • Stříbrná metalíza9,5 % · 16 vozidel
  • Modrá metalíza7,7 % · 13 vozidel
  • ostatní40,2 % · 68 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
46,0 %
evidováno u 134 vozů
Tažné zařízení
13,7 %
evidováno u 40 vozů
Katalyzátor
6,5 %
evidováno u 19 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2012 patří u Jazzu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Jazzu

Proklepněte konkrétní Hondu Jazz 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.