Honda Jazz 2018

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
50
Způsobilost na STK
98,5 %
Ø nájezd (medián)
45 219 km
Dovezeno (6 ks)
12 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,5 % bez plné způsobilosti, z 198 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2018 eviduje registr Hondy Jazzu 50 vozů. V provozu jich zůstává 48 vozů (96,0 %); ze zahraničí dovezeno 6 vozů (12,0 %).

Ročník 201898,5 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Jazzu 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 1,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,1 % -
6 let99,5 % -
8 let97,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 75 kW (88,0 %), 1.5 Benzín 96 kW (12,0 %).

Barevně převládá modrá (28,0 %), druhá nejčastější je červená (26,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 198 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 98,5 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy o 3,6 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2013 (96,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 45 219 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 26 886 až 68 447 km. To odpovídá asi 5 652 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (49,3 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (12,0 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
7×
2
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
6×
3
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
5×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4×
5
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
3×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
3×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
3×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
2×

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 75 kW4498,3 %–

Z registru vozidel

Složení Hondy Jazzu 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko50,0 % · 3 vozidla
  • Belgie16,7 % · 1 vozidlo
  • Francie16,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena16,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj49,3 % · 145 prohlídek
  • Středočeský kraj26,5 % · 78 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,1 % · 71 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá28,0 % · 14 vozidel
  • Červená26,0 % · 13 vozidel
  • Šedá22,0 % · 11 vozidel
  • Bílá14,0 % · 7 vozidel
  • Oranžová4,0 % · 2 vozidla
  • ostatní6,0 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
22,6 %
evidováno u 54 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 49,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u Jazzu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Jazzu

Proklepněte konkrétní Hondu Jazz 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.