Honda Jazz 2011

Evidováno
189
Způsobilost na STK
97,0 %
Ø nájezd (medián)
81 324 km
Dovezeno (16 ks)
8 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 1 524 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 97 500 Kčmedián 115 676 Kčdo 149 370 Kč

Ročník 2011 Hondy Jazzu má v českých registrech 189 vozů. V provozu zůstává 174 vozů (92,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 16 vozů (8,5 %).

Ročník 201197,0 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Jazzu 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 3,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,4 % -
6 let97,4 % -
8 let98,0 % -
10 let95,3 % -
12 let93,9 % -
14 let96,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 66 kW (52,4 %), 1.3 Benzín 73 kW (39,2 %), 1.3 Benzín 65 kW (8,5 %).

Barevně převládá modrá-metal (17,5 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (17,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 524 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy o 2,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 81 324 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 51 899 až 122 994 km. To odpovídá asi 5 422 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (37,6 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Praha.

Podíl dovozů (8,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku40233,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38532,0 %
Brzdové zařízení25521,2 %
Výhledy957,9 %
Řízení675,6 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
219×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
185×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
136×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
114×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
89×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
64×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
49×
8
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
40×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 954 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 66 kW9997,6 %135 000 Kč
1.3 Benzín 73 kW7496,4 %136 000 Kč

Cenový odhad

97 500
od Kč
115 676
medián Kč
149 370
do Kč

Při nájezdu kolem 132 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km154 000 Kč
100 000 km129 000 Kč
150 000 km109 000 Kč
200 000 km95 000 Kč
250 000 km81 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda Jazzu ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 115 676 Kč (při mediánovém nájezdu 132 091 km). Běžné rozpětí je od 97 500 do 149 370 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 150 213 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 62 500 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 154 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 81 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy Jazzu 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo68,8 % · 11 vozidel
  • Itálie12,5 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko12,5 % · 2 vozidla
  • Rakousko6,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj15,1 % · 230 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,9 % · 196 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,1 % · 185 prohlídek
  • ostatní59,9 % · 913 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza17,5 % · 33 vozidel
  • Stříbrná metalíza17,5 % · 33 vozidel
  • Červená základní10,6 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza8,5 % · 16 vozidel
  • Šedá6,9 % · 13 vozidel
  • ostatní39,2 % · 74 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
50,0 %
evidováno u 146 vozů
Tažné zařízení
15,8 %
evidováno u 46 vozů
Katalyzátor
8,6 %
evidováno u 25 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 43,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 85,0 %EURO 4 · 11,8 %EURO 3 · 2,4 %EURO 6 · 0,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u Jazzu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy Jazzu

Proklepněte konkrétní Hondu Jazz 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.