Honda Jazz 2010

Evidováno
203
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
93 846 km
Dovezeno (27 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 3,5 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti, z 1 849 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 70 209 Kčmedián 99 000 Kčdo 119 999 Kč

Pro Hondu Jazz ročníku 2010 eviduje registr 203 vozů. Aktivně jezdí 188 vozů (92,6 %), dovoz tvoří 13,3 % ročníku (27 vozů).

Ročník 201096,1 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Jazzu 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 2,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,2 % -
6 let95,8 % -
8 let97,0 % -
10 let94,3 % -
12 let94,1 % -
14 let94,4 % -
16 let95,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 73 kW (60,6 %), 1.2 Benzín 66 kW (36,0 %), 1.3 Benzín+LPG 73 kW (3,4 %).

Barevně převládá modrá-metal (19,2 %), druhá nejčastější je stříbrná-metal (15,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 849 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 96,1 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 93 846 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 55 530 až 142 934 km. To odpovídá asi 5 865 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (41,5 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (13,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku65934,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení53728,2 %
Brzdové zařízení35818,8 %
Řízení1226,4 %
Výhledy1095,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav693,6 %
Identifikace vozidla512,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
282×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
265×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
181×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
146×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
127×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
107×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
72×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 194 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 73 kW12395,8 %119 999 Kč
1.2 Benzín 66 kW7396,5 %77 632 Kč

Cenový odhad

70 209
od Kč
99 000
medián Kč
119 999
do Kč

Při nájezdu kolem 142 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km135 000 Kč
100 000 km114 000 Kč
150 000 km96 000 Kč
200 000 km83 000 Kč
250 000 km71 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda Jazzu ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 99 000 Kč (při mediánovém nájezdu 142 081 km). Běžné rozpětí je od 70 209 do 119 999 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 128 732 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 69 791 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 135 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 71 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy Jazzu 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo70,4 % · 19 vozidel
  • Itálie7,4 % · 2 vozidla
  • Belgie3,7 % · 1 vozidlo
  • Dánsko3,7 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko3,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země11,1 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj17,4 % · 321 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,4 % · 229 prohlídek
  • Středočeský kraj12,1 % · 224 prohlídek
  • ostatní58,1 % · 1 075 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza19,2 % · 39 vozidel
  • Stříbrná metalíza15,8 % · 32 vozidel
  • Červená základní14,3 % · 29 vozidel
  • Červená7,9 % · 16 vozidel
  • Modrá7,4 % · 15 vozidel
  • ostatní35,5 % · 72 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
44,8 %
evidováno u 148 vozů
Tažné zařízení
18,5 %
evidováno u 61 vozů
Katalyzátor
10,0 %
evidováno u 33 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 46,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 68,6 %EURO 3 · 16,3 %EURO 5 · 15,0 %

Jiné ročníky Hondy Jazzu

Proklepněte konkrétní Hondu Jazz 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.