Honda Jazz 2002

Evidováno
158
Způsobilost na STK
92,8 %
Ø nájezd (medián)
156 628 km
Dovezeno (119 ks)
75 %

Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 1 563 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2002 Hondy Jazzu má v českých registrech 158 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu zůstává 100 vozů (63,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 119 vozů (75,3 %).

Ročník 200292,8 %
Model celkem94,9 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy Jazzu 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 24 let klesla plná způsobilost o 6,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let93,1 % -
14 let91,0 % -
16 let88,4 % -
18 let90,8 % -
20 let87,0 % -
22 let90,4 % -
24 let86,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 61 kW (75,3 %), 1.2 Benzín 57 kW (18,4 %), 0.2 Benzín 14 kW (3,2 %).

Barevně převládá modrá-metal (16,5 %), druhá nejčastější je modrá (10,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 563 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 92,8 %. Model jako celek dosahuje 94,9 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 156 628 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 116 838 až 201 212 km. To odpovídá asi 6 526 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,3 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 56036,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 14026,8 %
Brzdové zařízení85420,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2054,8 %
Řízení1964,6 %
Výhledy1583,7 %
Obtěžování okolí862,0 %
Identifikace vozidla511,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
629×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
539×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
419×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
322×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
207×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
152×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
142×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
136×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 946 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2002

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 61 kW11992,0 %–

Z registru vozidel

Složení Hondy Jazzu 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo43,7 % · 52 vozidel
  • Itálie23,5 % · 28 vozidel
  • Rakousko4,2 % · 5 vozidel
  • Francie0,8 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko0,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,5 % · 3 vozidla
  • země neurčena24,4 % · 29 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj20,7 % · 324 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,7 % · 261 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj13,9 % · 218 prohlídek
  • ostatní48,6 % · 760 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza16,5 % · 26 vozidel
  • Modrá10,1 % · 16 vozidel
  • Šedá metalíza10,1 % · 16 vozidel
  • Modrá pastel8,9 % · 14 vozidel
  • Červená7,0 % · 11 vozidel
  • ostatní47,5 % · 75 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
33,7 %
evidováno u 100 vozů
Airbag
19,9 %
evidováno u 59 vozů
Tažné zařízení
13,1 %
evidováno u 39 vozů
Katalyzátor
10,4 %
evidováno u 31 vozů
Klimatizace
7,4 %
evidováno u 22 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 30,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 85,7 %EURO 3 · 11,0 %EURO 2 · 2,2 %EURO 1 · 1,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2002 je mezi ročníky Jazzu podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Hondy Jazzu

Proklepněte konkrétní Hondu Jazz 2002

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.