Honda CR-V 2018

Evidováno
251
Způsobilost na STK
96,9 %
Ø nájezd (medián)
68 457 km
Dovezeno (16 ks)
6 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 1 076 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 379 249 Kčmedián 424 638 Kčdo 471 998 Kč

Honda CR-V ročníku 2018 má v ČR 251 vozů. V provozu jich zůstává 240 vozů (95,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 6,4 % (16 vozů).

Ročník 201896,9 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy CR-V 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,9 %40 000 až 70 000 km
6 let96,7 %60 000 až 110 000 km
8 let94,8 %70 000 až 140 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 114 kW (49,8 %), 1.6 Nafta 88 kW (19,1 %), 1.6 Nafta 118 kW (16,7 %).

Nejčastější barva je červená (30,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 076 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 96,9 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 40,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 68 457 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 46 577 až 96 946 km. To odpovídá asi 8 557 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (33,9 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (6,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7929,7 %
Identifikace vozidla7227,1 %
Podvozek a části připevněné k podvozku6022,6 %
Výhledy5520,7 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
41×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
36×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
30×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
21×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
18×
6
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
17×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
15×
8
Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2
13×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 658 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 114 kW12598,8 %419 900 Kč
1.6 Nafta 88 kW4895,4 %367 000 Kč
1.6 Nafta 118 kW4295,3 %385 734 Kč

Cenový odhad

379 249
od Kč
424 638
medián Kč
471 998
do Kč

Při nájezdu kolem 104 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km483 000 Kč
100 000 km434 000 Kč
150 000 km371 000 Kč
200 000 km318 000 Kč
250 000 km274 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda CR-V ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 424 638 Kč (při mediánovém nájezdu 103 700 km). Běžné rozpětí je od 379 249 do 471 998 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 526 261 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 342 788 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 483 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 274 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy CR-V 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo75,0 % · 12 vozidel
  • Maďarsko18,8 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko6,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj26,4 % · 284 prohlídek
  • Hlavní město Praha25,8 % · 278 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj25,7 % · 276 prohlídek
  • ostatní22,1 % · 238 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená30,3 % · 76 vozidel
  • Hnědá28,3 % · 71 vozidel
  • Bílá13,5 % · 34 vozidel
  • Černá13,1 % · 33 vozidel
  • Šedá11,2 % · 28 vozidel
  • ostatní3,6 % · 9 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
59,7 %
evidováno u 596 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 61,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,4 %EURO 5 · 1,6 %

Majitelé a osud v registru

Z 999 vozů Hondy CR-V 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
49,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,4 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,0 %
vyvezeno 3,7 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u CR-V k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy CR-V

Proklepněte konkrétní Hondu CR-V 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.