Honda CR-V 2024

Evidováno
75
Způsobilost na STK
98,4 %
Ø nájezd (medián)
16 336 km
Dovezeno (4 ks)
5 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 126 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 804 749 Kčmedián 887 396 Kčdo 990 000 Kč

V roce 2024 eviduje registr Hondy CR-V 75 vozů. V provozu jich zůstává 72 vozů (96,0 %); ze zahraničí dovezeno 4 vozy (5,3 %).

Ročník 202498,4 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,1 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 109 kW (100,0 %).

Nejčastější barva je bílá (36,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 126 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 98,4 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 16 336 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 6 175 až 29 472 km. To odpovídá asi 8 168 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,9 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (5,3 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
6×
2
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 109 kW7598,3 %887 000 Kč

Cenový odhad

804 749
od Kč
887 396
medián Kč
990 000
do Kč

Při nájezdu kolem 29 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km899 000 Kč
50 000 km828 000 Kč
75 000 km778 000 Kč
100 000 km734 000 Kč
125 000 km663 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Honda CR-V ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 887 396 Kč (při mediánovém nájezdu 28 778 km). Běžné rozpětí je od 804 749 do 990 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 146 895 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 550 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 899 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 663 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Hondy CR-V 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko75,0 % · 3 vozidla
  • země neurčena25,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha11,9 % · 15 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj8,7 % · 11 prohlídek
  • Jihomoravský kraj7,1 % · 9 prohlídek
  • ostatní72,2 % · 91 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá35,5 % · 27 vozidel
  • Černá26,3 % · 20 vozidel
  • Modrá22,4 % · 17 vozidel
  • Červená14,5 % · 11 vozidel
  • Šedá1,3 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
42,8 %
evidováno u 289 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 675 vozů Hondy CR-V 2024 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
52,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
98,8 %
vyvezeno 1,2 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u CR-V k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hondy CR-V

Proklepněte konkrétní Hondu CR-V 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.