Ford Mondeo 2013
2.2 Nafta 147 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti, z 279 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 105 866 Kčmedián 152 082 Kčdo 182 450 Kč
V nabídce Fordu Mondeo ročníku 2013 obsadila motorizace 2.2 Nafta 147 kW čtvrtá pozici: 43 vozů (6,7 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem KNBA.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,8 % |
| 100-200 000 km | 98,0 % |
| 200-300 000 km | 85,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 94,2 % (279 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 2,0 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 96,1 %).
Plnou způsobilost mělo 94,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,7 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 2.0 Benzín 176 kW (94,2 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.2 Nafta 147 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,78× |
| Povrchově odřená brzdová hadiceBrzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1 | A | 1,69× |
| Netěsnost převodky řízeníŘízení · kód 2.1.1.5.1 | A | 1,63× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,62× |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 1,39× |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1 | A | 1,38× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 15 let | 23 059 |
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 15 let | 5 855 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 16 let | 15 927 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 17 let | 13 119 |
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 18 let | 8 572 |
Zobrazit všech 7 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 3 546 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 18 let | 5 635 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Fordu Mondeo 2013
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 242 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 207 000 Kč |
| 200 000 km | 174 000 Kč |
| 250 000 km | 144 000 Kč |
| 300 000 km | 113 000 Kč |
| 350 000 km | 104 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.2 Nafta 147 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 152 082 Kč (při typickém nájezdu 241 694 km). Běžné rozmezí je 105 866–182 450 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2013 (111 722 Kč) je tato motorizace o 36 % výše.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 207 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 104 000 Kč.
Doporučení
V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).