Fiat Scudo 2012

Evidováno
102
Způsobilost na STK
91,1 %
Ø nájezd (medián)
179 130 km
Dovezeno (41 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 7,5 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,6 % bez plné způsobilosti, z 758 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 148 749 Kčmedián 169 558 Kčdo 182 560 Kč

V roce 2012 eviduje registr Fiatu Scuda 102 vozů. V provozu jich zůstává 93 vozů (91,2 %); ze zahraničí dovezeno 41 vozů (40,2 %).

Ročník 201291,1 %
Model celkem91,3 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Scuda 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 5,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky91,3 % -
6 let95,3 % -
8 let87,1 % -
10 let83,0 % -
12 let90,9 % -
14 let85,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (48,0 %), 2.0 Nafta 94 kW (33,3 %), 1.6 Nafta 66 kW (13,7 %).

Barevně převládá šedá (22,5 %), druhá nejčastější je bílá (22,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 758 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 91,1 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 91,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2011 (93,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 179 130 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 127 753 až 237 322 km. To odpovídá asi 12 795 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,1 %), pak následují Praha a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (40,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku58626,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení41519,1 %
Brzdové zařízení38417,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav30213,9 %
Výhledy1808,3 %
Řízení1667,6 %
Obtěžování okolí1426,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
227×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
176×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
133×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
130×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
118×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
118×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
95×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
78×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 941 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 120 kW4990,2 %169 120 Kč

Cenový odhad

148 749
od Kč
169 558
medián Kč
182 560
do Kč

Při nájezdu kolem 232 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km214 000 Kč
200 000 km184 000 Kč
250 000 km161 000 Kč
300 000 km135 000 Kč
350 000 km125 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Scuda ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 169 558 Kč (při mediánovém nájezdu 231 836 km). Běžné rozpětí je od 148 749 do 182 560 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 196 500 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 85 396 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 214 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 125 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Scuda 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo61,0 % · 25 vozidel
  • Francie9,8 % · 4 vozidla
  • Rakousko9,8 % · 4 vozidla
  • Itálie7,3 % · 3 vozidla
  • Belgie2,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země9,8 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj34,4 % · 261 prohlídek
  • Hlavní město Praha23,1 % · 175 prohlídek
  • Jihočeský kraj22,3 % · 169 prohlídek
  • ostatní20,2 % · 153 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá22,5 % · 23 vozidel
  • Šedá22,5 % · 23 vozidel
  • Zlatá metalíza19,6 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza14,7 % · 15 vozidel
  • Černá6,9 % · 7 vozidel
  • ostatní13,7 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,5 %
evidováno u 154 vozů
ABS
28,0 %
evidováno u 75 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 45,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 91,7 %EURO 4 · 6,6 %EURO 6 · 1,7 %

Jiné ročníky Fiatu Scuda

Proklepněte konkrétní Fiat Scudo 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.