Fiat Scudo 2004

Evidováno
157
Způsobilost na STK
90,5 %
Ø nájezd (medián)
206 936 km
Dovezeno (118 ks)
75 %

Způsobilé na 30 dnů 7,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 8,9 % bez plné způsobilosti, z 1 380 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2004 Fiatu Scuda má v českých registrech 157 vozů. V provozu zůstává 59 vozů (37,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 118 vozů (75,2 %).

Ročník 200490,5 %
Model celkem91,3 %
Značka celkem92,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 80 kW (54,1 %), 2.0 Nafta 69 kW (26,1 %), 1.9 Nafta 51 kW (14,0 %).

Nejčastější barva je bílá (48,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 380 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 90,5 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 90,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 8,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2003 (89,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 206 936 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 155 634 až 273 245 km. To odpovídá asi 9 406 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 71436,9 %
Brzdové zařízení1 01921,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení80717,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav50210,8 %
Řízení3457,4 %
Výhledy1823,9 %
Identifikace vozidla781,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
650×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
379×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
365×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
244×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
240×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
183×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
175×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
171×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 80 kW8589,8 %–
2.0 Nafta 69 kW4189,1 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Scuda 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo28,0 % · 33 vozidel
  • Rakousko13,6 % · 16 vozidel
  • Itálie9,3 % · 11 vozidel
  • Nizozemsko3,4 % · 4 vozidla
  • Belgie1,7 % · 2 vozidla
  • ostatní země6,8 % · 8 vozidel
  • země neurčena37,3 % · 44 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj16,7 % · 231 prohlídek
  • Středočeský kraj15,7 % · 217 prohlídek
  • Jihočeský kraj13,3 % · 183 prohlídek
  • ostatní54,3 % · 749 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá48,4 % · 76 vozidel
  • Šedá metalíza14,6 % · 23 vozidel
  • Stříbrná metalíza6,4 % · 10 vozidel
  • Modrá5,1 % · 8 vozidel
  • Šedá3,8 % · 6 vozidel
  • ostatní21,7 % · 34 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
53,3 %
evidováno u 144 vozů
ABS
18,9 %
evidováno u 51 vozů
Airbag
10,0 %
evidováno u 27 vozů
Klimatizace
5,6 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 22,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 96,7 %EURO 2 · 1,6 %EURO 4 · 1,6 %

Jiné ročníky Fiatu Scuda

Proklepněte konkrétní Fiat Scudo 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.