Fiat Scudo 2014

Evidováno
62
Způsobilost na STK
89,9 %
Ø nájezd (medián)
159 261 km
Dovezeno (33 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 10,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti, z 360 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 141 820 Kčmedián 166 212 Kčdo 244 000 Kč

Ročník 2014 Fiatu Scuda má v českých registrech 62 vozů. V provozu zůstává 57 vozů (91,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 33 vozů (53,2 %).

Ročník 201489,9 %
Model celkem91,3 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Scuda 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 10,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,9 % -
6 let95,5 % -
8 let92,1 % -
10 let94,3 % -
12 let83,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 94 kW (54,8 %), 2.0 Nafta 120 kW (35,5 %), 1.6 Nafta 66 kW (9,7 %).

Nejčastější barva je bílá (35,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 360 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 89,9 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 89,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 10,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2012 (91,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 159 261 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 113 372 až 213 386 km. To odpovídá asi 13 272 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (36,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (53,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení33223,3 %
Podvozek a části připevněné k podvozku33023,2 %
Brzdové zařízení21915,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav18913,3 %
Výhledy15010,5 %
Řízení1268,8 %
Obtěžování okolí785,5 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
142×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
105×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
101×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
86×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
82×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
78×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
75×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
58×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 877 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

141 820
od Kč
166 212
medián Kč
244 000
do Kč

Při nájezdu kolem 163 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km259 000 Kč
100 000 km204 000 Kč
150 000 km171 000 Kč
200 000 km147 000 Kč
250 000 km131 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Scuda ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 166 212 Kč (při mediánovém nájezdu 163 403 km). Běžné rozpětí je od 141 820 do 244 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 299 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 130 270 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 259 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 131 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Scuda 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo57,6 % · 19 vozidel
  • Nizozemsko12,1 % · 4 vozidla
  • Belgie6,1 % · 2 vozidla
  • Itálie6,1 % · 2 vozidla
  • Rakousko6,1 % · 2 vozidla
  • ostatní země9,1 % · 3 vozidla
  • země neurčena3,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha36,5 % · 179 prohlídek
  • Středočeský kraj34,3 % · 168 prohlídek
  • Jihomoravský kraj29,2 % · 143 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá35,5 % · 22 vozidel
  • Šedá25,8 % · 16 vozidel
  • Černá9,7 % · 6 vozidel
  • Šedá metalíza8,1 % · 5 vozidel
  • Zlatá metalíza4,8 % · 3 vozidla
  • ostatní16,1 % · 10 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
48,3 %
evidováno u 126 vozů
ABS
21,8 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 53,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,4 %EURO 6 · 2,2 %EURO 3 · 0,7 %EURO 4 · 0,7 %

Jiné ročníky Fiatu Scuda

Proklepněte konkrétní Fiat Scudo 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.