Fiat Scudo 2015

Evidováno
71
Způsobilost na STK
91,9 %
Ø nájezd (medián)
153 546 km
Dovezeno (37 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 8,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 382 prohlídek)

Cenový odhadod 169 892 Kčmedián 178 000 Kčdo 232 698 Kč

Ročník 2015 Fiatu Scuda má v českých registrech 71 vozů. V provozu zůstává 68 vozů (95,8 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 37 vozů (52,1 %).

Ročník 201591,9 %
Model celkem91,3 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Scuda 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 7,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,8 % -
6 let85,9 % -
8 let81,2 % -
10 let89,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 94 kW (60,6 %), 2.0 Nafta 120 kW (35,2 %), 1.6 Nafta 66 kW (4,2 %).

Nejčastější barva je bílá (40,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 382 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 91,9 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,9 % prohlídek; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (89,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 153 546 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 95 613 až 206 963 km. To odpovídá asi 13 959 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,3 %), pak následují Praha a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku27728,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19920,4 %
Brzdové zařízení16817,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13413,7 %
Výhledy11812,1 %
Řízení818,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
90×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
90×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
78×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
58×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
51×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
45×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
30×

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 94 kW4392,9 %178 000 Kč

Cenový odhad

169 892
od Kč
178 000
medián Kč
232 698
do Kč

Při nájezdu kolem 199 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km241 000 Kč
150 000 km201 000 Kč
200 000 km175 000 Kč
250 000 km156 000 Kč
300 000 km132 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Fiat Scuda ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 178 000 Kč (při mediánovém nájezdu 199 000 km). Běžné rozpětí je od 169 892 do 232 698 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 260 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 155 540 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 241 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 132 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fiatu Scuda 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo78,4 % · 29 vozidel
  • Rakousko8,1 % · 3 vozidla
  • Belgie2,7 % · 1 vozidlo
  • Francie2,7 % · 1 vozidlo
  • Itálie2,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj40,3 % · 157 prohlídek
  • Hlavní město Praha32,1 % · 125 prohlídek
  • Jihočeský kraj27,7 % · 108 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá40,8 % · 29 vozidel
  • Šedá28,2 % · 20 vozidel
  • Černá11,3 % · 8 vozidel
  • Modrá9,9 % · 7 vozidel
  • Žlutá7,0 % · 5 vozidel
  • ostatní2,8 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
41,0 %
evidováno u 91 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 95,2 %EURO 6 · 4,8 %

Jiné ročníky Fiatu Scuda

Proklepněte konkrétní Fiat Scudo 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.