Fiat Scudo 2002

Evidováno
134
Způsobilost na STK
89,9 %
Ø nájezd (medián)
240 604 km
Dovezeno (120 ks)
90 %

Způsobilé na 30 dnů 8,1 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 9,3 % bez plné způsobilosti, z 1 132 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2002 eviduje registr Fiatu Scuda 134 vozů. V provozu jich zůstává 42 vozů (31,3 %); ze zahraničí dovezeno 120 vozů (89,6 %).

Ročník 200289,9 %
Model celkem91,3 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Scuda 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let84,2 % -
10 let86,8 % -
12 let92,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 80 kW (35,1 %), 2.0 Nafta 69 kW (32,8 %), 1.9 Nafta 51 kW (20,1 %).

Nejčastější barva je bílá (56,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 132 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 89,9 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 89,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 8,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 9,3 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,1 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 240 604 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 193 562 až 299 769 km. To odpovídá asi 10 025 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Olomoucký kraj.

Vysoký podíl dovozů (89,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 96037,2 %
Brzdové zařízení1 23923,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení80915,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav57110,8 %
Řízení4107,8 %
Výhledy1673,2 %
Identifikace vozidla1142,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
779×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
462×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
382×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
310×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
265×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
236×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
207×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
182×

Motorizace ročníku 2002

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 80 kW4789,3 %–
2.0 Nafta 69 kW4493,5 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Scuda 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo21,7 % · 26 vozidel
  • Itálie10,8 % · 13 vozidel
  • Rakousko5,8 % · 7 vozidel
  • Německo (NDR)1,7 % · 2 vozidla
  • Francie0,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,7 % · 2 vozidla
  • země neurčena57,5 % · 69 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj26,5 % · 300 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,3 % · 241 prohlídek
  • Olomoucký kraj19,3 % · 219 prohlídek
  • ostatní32,9 % · 372 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá56,7 % · 76 vozidel
  • Červená základní6,7 % · 9 vozidel
  • Modrá metalíza6,7 % · 9 vozidel
  • Modrá tmavá4,5 % · 6 vozidel
  • Šedá metalíza4,5 % · 6 vozidel
  • ostatní20,9 % · 28 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
52,7 %
evidováno u 119 vozů
ABS
17,3 %
evidováno u 39 vozů
Airbag
13,7 %
evidováno u 31 vozů
Katalyzátor
7,1 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 16,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 73,0 %EURO 2 · 16,2 %EURO 4 · 8,1 %EURO 5 · 2,7 %

Jiné ročníky Fiatu Scuda

Proklepněte konkrétní Fiat Scudo 2002

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.