Fiat Punto 1993

Evidováno
146
Způsobilost na STK
88,9 %
Ø nájezd (medián)
150 553 km
Dovezeno (97 ks)
66 %

Způsobilé na 30 dnů 6,0 % · Nezpůsobilé 2,8 % (celkem 8,9 % bez plné způsobilosti, z 531 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 20,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Fiat Punto ročníku 1993 eviduje registr 146 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. Aktivně jezdí 16 vozů (11,0 %), dovoz tvoří 66,4 % ročníku (97 vozů).

Ročník 199388,9 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem92,7 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (42,5 %), 1.1 Benzín (17,8 %), 1.2 Benzín 43 kW (11,6 %).

Barevně převládá šedá-metal (11,6 %), druhá nejčastější je modrá-metal (10,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 531 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 88,9 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy o 3,6 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 88,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,0 % a „Nezpůsobilé“ 2,8 % ze všech prohlídek (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 150 553 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 130 832 až 185 087 km. To odpovídá asi 4 562 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Pardubickém kraji (34,0 %), pak následují Středočeský kraj a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (66,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku36247,8 %
Brzdové zařízení22029,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10614,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav699,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
117×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
82×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
74×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
43×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
39×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
34×
7
Vnější poškození lanovodů (bowdenů), které nemá vliv na jeho funkci.
Brzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1
31×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
28×

Z registru vozidel

Složení Fiatu Punto 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo7,2 % · 7 vozidel
  • Itálie2,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena90,7 % · 88 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Pardubický kraj9,2 % · 49 prohlídek
  • Středočeský kraj9,2 % · 49 prohlídek
  • Královéhradecký kraj8,7 % · 46 prohlídek
  • ostatní72,9 % · 387 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza11,6 % · 17 vozidel
  • Bílá10,3 % · 15 vozidel
  • Modrá metalíza10,3 % · 15 vozidel
  • Červená metalíza9,6 % · 14 vozidel
  • Modrá základní9,6 % · 14 vozidel
  • ostatní48,6 % · 71 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
47,7 %
evidováno u 71 vozů
Tažné zařízení
21,5 %
evidováno u 32 vozů
ABS
6,0 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 2,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 66,7 %EURO 2 · 33,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1993 je mezi ročníky Punto podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Fiatu Punto

Proklepněte konkrétní Fiat Punto 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.