Citroën Xantia 1999

Evidováno
1 902
Způsobilost na STK
93,0 %
Ø nájezd (medián)
205 398 km
Dovezeno (1 747 ks)
92 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 10 796 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1999 Citroënu Xantie má v českých registrech 1 902 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. V provozu zůstává 287 vozů (15,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 1 747 vozů (91,9 %).

Ročník 199993,0 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Xantie 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 24 let klesla plná způsobilost o 2,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let89,9 %130 000 až 200 000 km
12 let89,6 %150 000 až 220 000 km
14 let90,8 %160 000 až 240 000 km
16 let88,0 %180 000 až 260 000 km
18 let90,5 %180 000 až 270 000 km
20 let92,4 % -
22 let88,1 % -
24 let87,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 80 kW (43,4 %), 1.8 Benzín 81 kW (19,8 %), 1.9 Nafta 66 kW (14,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (16,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (16,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 10 796 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 93,0 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 6,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 205 398 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 166 334 až 253 121 km. To odpovídá asi 7 607 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (50,1 %), pak následují Plzeňský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (91,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku7 92339,6 %
Brzdové zařízení4 51222,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení2 43812,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2 16410,8 %
Řízení1 7438,7 %
Výhledy7643,8 %
Identifikace vozidla2531,3 %
Jiné vybavení1981,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
2 957×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
1 728×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
1 313×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
1 178×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
1 176×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
941×
7
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
690×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
630×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 281 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 80 kW82593,4 %–
1.8 Benzín 81 kW37792,1 %–
1.9 Nafta 66 kW27693,6 %–
2.0 Nafta 66 kW10393,0 %–
1.8 Benzín 66 kW7390,6 %–
2.0 Benzín 97 kW7194,8 %–
1.9 Nafta 55 kW4293,9 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu Xantie 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo7,2 % · 126 vozidel
  • Rakousko3,0 % · 53 vozidel
  • Francie1,8 % · 32 vozidel
  • Nizozemsko1,3 % · 22 vozidel
  • Itálie1,1 % · 19 vozidel
  • ostatní země1,7 % · 30 vozidel
  • země neurčena83,9 % · 1 465 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,9 % · 1 933 prohlídek
  • Plzeňský kraj9,7 % · 1 047 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,1 % · 875 prohlídek
  • ostatní64,3 % · 6 941 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza16,8 % · 320 vozidel
  • Modrá metalíza16,3 % · 310 vozidel
  • Stříbrná metalíza11,4 % · 216 vozidel
  • Zelená metalíza10,8 % · 205 vozidel
  • Červená metalíza9,0 % · 172 vozidel
  • ostatní35,7 % · 679 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
65,0 %
evidováno u 1 306 vozů
Tažné zařízení
55,4 %
evidováno u 1 112 vozů
Airbag
35,1 %
evidováno u 705 vozů
Klimatizace
16,2 %
evidováno u 325 vozů
Katalyzátor
13,7 %
evidováno u 275 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 4,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 95,3 %EURO 3 · 3,5 %EURO 1 · 1,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 009 vozů Citroënu Xantie 1999 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
7,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
15,4 %
vyvezeno 2,4 % · zaniklo 73,3 %

Jiné ročníky Citroënu Xantie

Proklepněte konkrétní Citroën Xantii 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.