Citroën Xantia 1993

Evidováno
718
Způsobilost na STK
93,7 %
Ø nájezd (medián)
188 414 km
Dovezeno (424 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 1 798 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 28,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1993 Citroënu Xantie má v českých registrech 718 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu zůstává 78 vozů (10,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 424 vozů (59,1 %).

Ročník 199393,7 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Xantie 1993 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 16 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
16 let83,0 % -
18 let81,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Benzín 74 kW (33,3 %), 2.0 Benzín 89 kW (12,8 %), 2.0 Benzín (12,7 %).

Barevně převládá zelená-metal (15,3 %), druhá nejčastější je modrá-metal (13,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 798 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1993 mělo plnou způsobilost 93,7 %. Model jako celek dosahuje 93,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 188 414 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 155 267 až 220 000 km. To odpovídá asi 5 710 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (38,3 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (59,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku44639,1 %
Brzdové zařízení28424,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17715,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav13211,6 %
Řízení1039,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
170×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
99×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
73×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
71×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
64×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
46×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
45×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
43×

Motorizace ročníku 1993

MotorPočetSTK~cena
1.8 Benzín 74 kW23994,0 %–
2.0 Benzín 89 kW9294,0 %–
1.9 Nafta 51 kW4988,0 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu Xantie 1993 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,4 % · 6 vozidel
  • Francie0,5 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko0,5 % · 2 vozidla
  • Rakousko0,5 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena96,9 % · 411 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj7,1 % · 127 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj5,8 % · 105 prohlídek
  • Plzeňský kraj5,6 % · 100 prohlídek
  • ostatní81,5 % · 1 466 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza15,3 % · 110 vozidel
  • Modrá metalíza13,2 % · 95 vozidel
  • Šedá metalíza11,0 % · 79 vozidel
  • Červená metalíza10,7 % · 77 vozidel
  • Bílá10,6 % · 76 vozidel
  • ostatní39,1 % · 281 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
48,5 %
evidováno u 340 vozů
ABS
36,1 %
evidováno u 253 vozů
Tažné zařízení
34,8 %
evidováno u 244 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 50,0 %EURO 2 · 50,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 701 vozů Citroënu Xantie 1993 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
14,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
11,3 %
vyvezeno 1,1 % · zaniklo 83,9 %

Jiné ročníky Citroënu Xantie

Proklepněte konkrétní Citroën Xantii 1993

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.