Citroën Xantia 1996

1.6 Benzín 65 kW

Kód motoru: BFZ · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
65 kW
Výkon (88 k)
~1 600 cm³
Objem
7,3 l/100 km
Ø spotřeba
175 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 188 kg· rozvor 2 740 mm· délka 4 446 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95
Evidováno
287
V provozu
32
Způsobilost na STK
94,1 %
STK kontrol
1 190

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 190 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 16,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

1.6 Benzín 65 kW je čtvrtá nejpočetnější motorizace u Citroënu Xantie ročníku 1996. V registrech je evidováno 287 vozů (10,8 % ročníku).

Tato motorizace94,0 %
Ročník celkem93,8 %
Model celkem93,5 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
100-200 000 km90,4 %
200-300 000 km93,4 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,0 % (1 190 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 1996 (ročník průměrně 93,8 %).

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Rozložení kódů motoru

Z 287 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

BFZ
99,3 %285 ks
LFY
0,3 %1 ks
BFZ-RIZ. KAT
0,3 %1 ks

Další motorizace Citroënu Xantie 1996

Jiné ročníky Citroënu Xantie

Proklepněte konkrétní Citroën Xantii 1996 1.6 Benzín 65 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.