Citroën C3 2008
Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 24 401 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 33 975 Kčmedián 39 995 Kčdo 49 000 Kč
V roce 2008 eviduje registr Citroënu C3 2 386 vozů. V provozu jich zůstává 1 969 vozů (82,5 %); ze zahraničí dovezeno 248 vozů (10,4 %).
Jak ročník stárne
Citroënu C3 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 6,9 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,8 % | 20 000 až 40 000 km |
| 6 let | 95,6 % | 30 000 až 60 000 km |
| 8 let | 93,1 % | 40 000 až 90 000 km |
| 10 let | 92,7 % | 50 000 až 110 000 km |
| 12 let | 92,8 % | 60 000 až 120 000 km |
| 14 let | 92,6 % | 70 000 až 130 000 km |
| 16 let | 89,8 % | 80 000 až 140 000 km |
| 18 let | 88,9 % | 80 000 až 150 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (65,8 %), 1.4 Benzín 54 kW (22,7 %), 1.4 Nafta 50 kW (8,9 %).
Barevně převládá červená (8,9 %), druhá nejčastější je červená-základní (8,8 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 24 401 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 94,4 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 94,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 83 013 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 51 133 až 122 514 km. To odpovídá asi 4 612 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.
Podíl dovozů (10,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 9 792 | 31,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 7 621 | 24,2 % |
| Brzdové zařízení | 5 952 | 18,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 3 903 | 12,4 % |
| Výhledy | 1 624 | 5,2 % |
| Řízení | 1 580 | 5,0 % |
| Obtěžování okolí | 587 | 1,9 % |
| Identifikace vozidla | 388 | 1,2 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2008
Závady, které technici u Citroënu C3 2008 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2 | B | 3,81× |
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 2,05× |
| Koroze karoserie narušující pevnostPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.2 | B | 1,96× |
| Poškozená prachovka poloosyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2 | B | 1,95× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,82× |
| Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5 | B | 1,64× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 16 let | 969 |
| Poškozená prachovka poloosykód 5.3.4.2.2 | 16 let | 346 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 3 535 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 17 let | 1 202 |
| Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.1 | 17 let | 663 |
Zobrazit všech 13 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.2 | 18 let | 535 |
| Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.5 | 18 let | 693 |
| Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.2 | 18 let | 1 009 |
| Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.4 | 18 let | 919 |
| Uvolněná nebo poškozená zástěrkakód 6.2.10.1.1 | 18 let | 145 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 18 409 |
| Koroze karoserie narušující pevnostkód 6.2.1.1.2 | 19 let | 641 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 19 let | 1 776 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2008
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.1 Benzín 44 kW | 1 569 | 94,5 % | 35 000 Kč |
| 1.4 Benzín 54 kW | 541 | 94,5 % | 43 665 Kč |
| 1.4 Nafta 50 kW | 212 | 92,8 % | 43 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 148 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 60 000 Kč |
| 100 000 km | 47 000 Kč |
| 150 000 km | 39 000 Kč |
| 200 000 km | 32 000 Kč |
| 250 000 km | 28 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2008 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 39 995 Kč (při mediánovém nájezdu 148 239 km). Běžné rozpětí je od 33 975 do 49 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 66 416 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 24 374 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 60 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 28 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Citroënu C3 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo29,8 % · 74 vozidel
- Francie27,8 % · 69 vozidel
- Rakousko14,1 % · 35 vozidel
- Itálie11,7 % · 29 vozidel
- Belgie2,4 % · 6 vozidel
- ostatní země8,9 % · 22 vozidel
- země neurčena5,2 % · 13 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj16,1 % · 3 920 prohlídek
- Moravskoslezský kraj11,0 % · 2 684 prohlídek
- Jihomoravský kraj8,5 % · 2 072 prohlídek
- ostatní64,4 % · 15 725 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená8,9 % · 213 vozidel
- Červená základní8,8 % · 209 vozidel
- Šedá8,1 % · 193 vozidel
- Šedá metalíza7,8 % · 187 vozidel
- Červená tmavá7,7 % · 183 vozidel
- ostatní58,7 % · 1 401 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 43,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 2 855 vozů Citroënu C3 2008 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Citroën C3 2008
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.