Citroën C3 2006

Evidováno
2 159
Způsobilost na STK
94,0 %
Ø nájezd (medián)
106 817 km
Dovezeno (564 ks)
26 %

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 22 734 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 24 360 Kčmedián 34 556 Kčdo 41 392 Kč

Pro Citroën C3 ročníku 2006 eviduje registr 2 159 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. Aktivně jezdí 1 592 vozů (73,7 %), dovoz tvoří 26,1 % ročníku (564 vozů).

Ročník 200694,0 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 7,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,9 %20 000 až 50 000 km
6 let95,2 %30 000 až 80 000 km
8 let94,3 %50 000 až 100 000 km
10 let92,7 %60 000 až 120 000 km
12 let91,2 %70 000 až 140 000 km
14 let90,8 %80 000 až 160 000 km
16 let92,4 %90 000 až 170 000 km
18 let89,1 %100 000 až 180 000 km
20 let88,5 %110 000 až 180 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (57,7 %), 1.4 Benzín 54 kW (20,1 %), 1.4 Nafta 50 kW (16,6 %).

Barevně převládá červená-tmavá (14,5 %), druhá nejčastější je červená (10,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 22 734 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 106 817 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 68 081 až 148 252 km. To odpovídá asi 5 341 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,2 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku12 25733,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9 87926,7 %
Brzdové zařízení6 48117,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav3 2018,7 %
Řízení2 0055,4 %
Výhledy1 8835,1 %
Obtěžování okolí7252,0 %
Identifikace vozidla5061,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
4 379×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
3 545×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
2 688×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
2 658×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
2 171×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
1 555×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
1 490×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
1 413×

Na co se zaměřit u ročníku 2006

Závady, které technici u Citroënu C3 2006 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2B3,69×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,85×
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B1,49×
Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2B1,46×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,45×
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.2B1,41×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.214 let453
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let969
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.117 let600
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.217 let1 202
Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.317 let2 684
Zobrazit všech 14 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.218 let535
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.218 let1 009
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.518 let693
Špatně seřízený sklon světelkód 4.1.2.1.118 let538
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let2 522
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.118 let18 409
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníkód 5.3.2.2.219 let239
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let1 776

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

11 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P0598347×P1351289×P210163×P040939×P012217×P132714×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW1 24593,9 %31 431 Kč
1.4 Benzín 54 kW43594,5 %24 900 Kč
1.4 Nafta 50 kW35993,9 %33 000 Kč

Cenový odhad

24 360
od Kč
34 556
medián Kč
41 392
do Kč

Při nájezdu kolem 161 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km56 000 Kč
100 000 km44 000 Kč
150 000 km36 000 Kč
200 000 km29 000 Kč
250 000 km26 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 34 556 Kč (při mediánovém nájezdu 161 000 km). Běžné rozpětí je od 24 360 do 41 392 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 54 700 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 17 602 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 56 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 26 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo31,0 % · 175 vozidel
  • Francie22,9 % · 129 vozidel
  • Itálie9,0 % · 51 vozidel
  • Rakousko9,0 % · 51 vozidel
  • Belgie5,7 % · 32 vozidel
  • ostatní země9,4 % · 53 vozidel
  • země neurčena12,9 % · 73 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,2 % · 3 921 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,0 % · 2 719 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,8 % · 2 226 prohlídek
  • ostatní61,0 % · 13 868 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená tmavá14,5 % · 314 vozidel
  • Červená10,6 % · 228 vozidel
  • Šedá8,6 % · 185 vozidel
  • Šedá metalíza7,5 % · 162 vozidel
  • Červená základní7,2 % · 155 vozidel
  • ostatní51,6 % · 1 115 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
35,2 %
evidováno u 1 039 vozů
Tažné zařízení
14,8 %
evidováno u 438 vozů
Katalyzátor
14,3 %
evidováno u 423 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 38,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 96,8 %EURO 3 · 2,6 %EURO 5 · 0,4 %EURO 6 · 0,1 %EURO 2 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 950 vozů Citroënu C3 2006 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
28,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
74,4 %
vyvezeno 1,7 % · zaniklo 21,2 %

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.