Citroën C3 2005

Evidováno
2 669
Způsobilost na STK
93,2 %
Ø nájezd (medián)
113 357 km
Dovezeno (843 ks)
32 %

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 28 404 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 28 000 Kčmedián 35 000 Kčdo 48 280 Kč

Ročník 2005 Citroënu C3 má v českých registrech 2 669 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 1 849 vozů (69,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 843 vozů (31,6 %).

Ročník 200593,2 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C3 2005 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 9,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,5 %20 000 až 50 000 km
6 let94,3 %40 000 až 80 000 km
8 let92,7 %50 000 až 100 000 km
10 let92,1 %60 000 až 120 000 km
12 let92,0 %80 000 až 140 000 km
14 let90,0 %90 000 až 160 000 km
16 let90,5 %100 000 až 170 000 km
18 let90,1 %110 000 až 180 000 km
20 let86,7 %110 000 až 180 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (58,8 %), 1.4 Nafta 50 kW (19,8 %), 1.4 Benzín 54 kW (15,4 %).

Barevně převládá červená-tmavá (9,1 %), druhá nejčastější je modrá-metal (9,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 28 404 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 113 357 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 75 398 až 155 096 km. To odpovídá asi 5 398 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,8 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku16 83132,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení13 63326,6 %
Brzdové zařízení9 18217,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav4 7329,2 %
Řízení2 6665,2 %
Výhledy2 3644,6 %
Obtěžování okolí1 0672,1 %
Identifikace vozidla6951,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
6 113×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4 751×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
3 526×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
3 517×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
2 928×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
2 435×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
2 113×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
2 079×

Na co se zaměřit u ročníku 2005

Závady, které technici u Citroënu C3 2005 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2B4,86×
Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2B1,69×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,64×
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,6×
Nefunkční korekce sklonu světelSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.5.2.2B1,49×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,45×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let10 466
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.217 let1 202
Axiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.3.117 let243
Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.317 let2 684
Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.417 let5 445
Zobrazit všech 19 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.117 let4 512
Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.218 let535
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.218 let1 009
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.518 let693
Nefunkční korekce sklonu světelkód 4.1.5.2.218 let169
Špatně seřízený sklon světelkód 4.1.2.1.118 let538
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let2 522
Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivékód 7.7.218 let164
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.118 let18 409
Nesvítí některý přední mlhový světlometkód 4.5.1.1.118 let245
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníkód 5.3.2.2.219 let239
Nedostatečná brzdná sílakód 1.2.1.1.119 let250
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let1 776

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

11 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P1351441×P0402210×P0463190×P059842×P008727×P050219×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2005

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW1 56993,3 %31 674 Kč
1.4 Nafta 50 kW52993,0 %29 000 Kč
1.4 Benzín 54 kW41193,4 %37 000 Kč

Cenový odhad

28 000
od Kč
35 000
medián Kč
48 280
do Kč

Při nájezdu kolem 160 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km58 000 Kč
100 000 km45 000 Kč
150 000 km37 000 Kč
200 000 km30 000 Kč
250 000 km27 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C3 ročníku 2005 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 35 000 Kč (při mediánovém nájezdu 160 000 km). Běžné rozpětí je od 28 000 do 48 280 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 79 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 25 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 58 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 27 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C3 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo29,3 % · 247 vozidel
  • Francie17,1 % · 144 vozidel
  • Itálie10,3 % · 87 vozidel
  • Rakousko8,3 % · 70 vozidel
  • Belgie4,0 % · 34 vozidel
  • ostatní země7,1 % · 60 vozidel
  • země neurčena23,8 % · 201 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj17,8 % · 5 059 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj10,0 % · 2 843 prohlídek
  • Jihomoravský kraj9,4 % · 2 682 prohlídek
  • ostatní62,7 % · 17 820 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená tmavá9,1 % · 244 vozidel
  • Modrá metalíza9,0 % · 241 vozidel
  • Červená8,5 % · 226 vozidel
  • Modrá pastel8,3 % · 221 vozidel
  • Červená základní7,9 % · 211 vozidel
  • ostatní57,2 % · 1 526 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
29,4 %
evidováno u 1 030 vozů
Tažné zařízení
16,2 %
evidováno u 569 vozů
Katalyzátor
15,1 %
evidováno u 528 vozů
Airbag
5,7 %
evidováno u 198 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 75,0 %EURO 4 · 24,8 %EURO 5 · 0,2 %EURO 6 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 3 503 vozů Citroënu C3 2005 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
29,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
69,4 %
vyvezeno 1,5 % · zaniklo 26,5 %

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2005

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.