Citroën C3 2005

1.1 Benzín 44 kW

Kód motoru: HFX · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
44 kW
Výkon (60 k)
~1 100 cm³
Objem
5,9 l/100 km
Ø spotřeba
140 g/km
Ø CO₂
153 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 058 kg· rozvor 2 460 mm· délka 3 851 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
1 569
V provozu
1 109
Způsobilost na STK
93,3 %
STK kontrol
16 797

Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 16 797 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 25 000 Kčmedián 31 674 Kčdo 41 038 Kč

V nabídce Citroënu C3 ročníku 2005 obsadila motorizace 1.1 Benzín 44 kW první pozici: 1 569 vozů (58,8 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HFX (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace93,3 %
Ročník celkem93,2 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,7 %
100-200 000 km91,4 %
200-300 000 km88,8 %
nad 300 000 km84,8 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,3 % (16 797 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2005 (ročník průměrně 93,2 %).

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.1 Benzín 44 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Poškozené dorazy pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.1.2.2B3,84×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,69×
Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2B1,61×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,6×
Nedostatečná brzdná sílaBrzdové zařízení · kód 1.2.1.1.1B1,59×
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,58×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesprávná hodnota lambdakód 8.2.1.2.316 let506
Poklice brání kontrole upevnění kolkód 5.2.2.716 let115
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let10 466
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.217 let1 202
Nesvítí povinný světlometkód 4.1.1.1.317 let361
Zobrazit všech 17 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.317 let2 684
Vadný zdroj potkávacího světlometukód 4.1.1.1.417 let5 445
Poškozené dorazy pérováníkód 5.3.1.2.218 let535
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.418 let919
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.218 let1 009
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.518 let693
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let2 522
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.118 let18 409
Nedostatečná brzdná sílakód 1.2.1.1.119 let250
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníkód 5.3.2.2.219 let239
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.119 let1 776
Kapotu či víko kufru nelze zajistit otevřenékód 6.2.3.5.120 let198

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P0463172×P059837×P050219×P041015×P020411×P026810×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 1 569 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

HFX
99,9 %1 567 ks
NFU
0,1 %1 ks
HFV
0,1 %1 ks

Další motorizace Citroënu C3 2005

Cenový odhad

25 000
od Kč
31 674
medián Kč
41 038
do Kč

Při nájezdu kolem 151 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km49 000 Kč
100 000 km39 000 Kč
150 000 km32 000 Kč
200 000 km26 000 Kč
250 000 km23 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.1 Benzín 44 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 31 674 Kč (při typickém nájezdu 150 677 km). Běžné rozmezí je 25 000–41 038 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2005 (35 000 Kč) je tato motorizace o 10 % níže.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 49 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 23 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C3

Proklepněte konkrétní Citroën C3 2005 1.1 Benzín 44 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.