BMW X1 2015

Evidováno
121
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
87 878 km
Dovezeno (35 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 904 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 244 040 Kčmedián 288 999 Kčdo 345 960 Kč

Ročník 2015 BMW X1 má v českých registrech 121 vozů. V provozu zůstává 120 vozů (99,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 35 vozů (28,9 %).

Ročník 201598,3 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW X1 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 7,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,6 % -
6 let97,1 % -
8 let97,1 % -
10 let92,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 105 kW (43,8 %), 2.0 Nafta 135 kW (16,5 %), 2.0 Nafta 140 kW (15,7 %).

Nejčastější barva je bílá (35,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 904 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (97,2 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 87 878 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 55 645 až 126 976 km. To odpovídá asi 7 989 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (47,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy9341,9 %
Brzdové zařízení7232,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku5725,7 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
73×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
34×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
20×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
19×
5
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
13×
6
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
11×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
10×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
9×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 328 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 105 kW5398,5 %262 278 Kč

Cenový odhad

244 040
od Kč
288 999
medián Kč
345 960
do Kč

Při nájezdu kolem 158 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km400 000 Kč
100 000 km334 000 Kč
150 000 km290 000 Kč
200 000 km251 000 Kč
250 000 km229 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW X1 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 288 999 Kč (při mediánovém nájezdu 157 805 km). Běžné rozpětí je od 244 040 do 345 960 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 385 975 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 211 401 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 400 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 229 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW X1 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo80,0 % · 28 vozidel
  • Belgie5,7 % · 2 vozidla
  • Itálie5,7 % · 2 vozidla
  • Francie2,9 % · 1 vozidlo
  • Ruská federace2,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha47,7 % · 505 prohlídek
  • Středočeský kraj28,1 % · 297 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,2 % · 256 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá35,5 % · 43 vozidel
  • Černá19,0 % · 23 vozidel
  • Šedá13,2 % · 16 vozidel
  • Modrá6,6 % · 8 vozidel
  • Hnědá5,8 % · 7 vozidel
  • ostatní19,8 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
33,0 %
evidováno u 152 vozů
Tažné zařízení
23,9 %
evidováno u 110 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 60,2 %EURO 6 · 39,8 %

Jiné ročníky BMW X1

Proklepněte konkrétní BMW X1 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.