BMW X1 2014
Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 1 238 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 190 926 Kčmedián 214 873 Kčdo 250 112 Kč
BMW X1 ročníku 2014 má v ČR 188 vozů. V provozu jich zůstává 160 vozů (85,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 41,0 % (77 vozů).
Jak ročník stárne
BMW X1 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,3 % | 40 000 až 70 000 km |
| 6 let | 98,7 % | 60 000 až 110 000 km |
| 8 let | 97,2 % | 80 000 až 140 000 km |
| 10 let | 94,5 % | 100 000 až 180 000 km |
| 12 let | 93,3 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 105 kW (64,9 %), 2.0 Nafta 135 kW (25,0 %), 2.0 Nafta 85 kW (3,2 %).
Barevně převládá bílá (29,3 %), druhá nejčastější je černá (19,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 238 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.
Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 103 941 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 68 387 až 146 395 km. To odpovídá asi 8 662 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (47,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (41,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Brzdové zařízení | 152 | 25,2 % |
| Výhledy | 145 | 24,1 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 112 | 18,6 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 74 | 12,3 % |
| Identifikace vozidla | 64 | 10,6 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 55 | 9,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2014
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.0 Nafta 105 kW | 122 | 97,8 % | 208 894 Kč |
| 2.0 Nafta 135 kW | 47 | 96,6 % | 262 802 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 177 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 264 000 Kč |
| 150 000 km | 230 000 Kč |
| 200 000 km | 198 000 Kč |
| 250 000 km | 182 000 Kč |
| 300 000 km | 149 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena BMW X1 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 214 873 Kč (při mediánovém nájezdu 177 274 km). Běžné rozpětí je od 190 926 do 250 112 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 290 027 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 163 057 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 264 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 149 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení BMW X1 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo72,7 % · 56 vozidel
- Itálie9,1 % · 7 vozidel
- Francie3,9 % · 3 vozidla
- Rakousko3,9 % · 3 vozidla
- Belgie2,6 % · 2 vozidla
- ostatní země3,9 % · 3 vozidla
- země neurčena3,9 % · 3 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha47,5 % · 704 prohlídek
- Středočeský kraj31,4 % · 466 prohlídek
- Jihomoravský kraj21,1 % · 312 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Bílá29,3 % · 55 vozidel
- Černá19,7 % · 37 vozidel
- Šedá11,7 % · 22 vozidel
- Černá metalíza5,9 % · 11 vozidel
- Hnědá5,9 % · 11 vozidel
- ostatní27,7 % · 52 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 51,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 699 vozů BMW X1 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní BMW X1 2014
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.