BMW X1 2022

Evidováno
156
Způsobilost na STK
98,9 %
Ø nájezd (medián)
37 638 km
Dovezeno (32 ks)
21 %

Způsobilé na 30 dnů 1,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti, z 391 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 507 486 Kčmedián 628 970 Kčdo 758 000 Kč

Pro BMW X1 ročníku 2022 eviduje registr 156 vozů. Aktivně jezdí 155 vozů (99,4 %), dovoz tvoří 20,5 % ročníku (32 vozů).

Ročník 202298,9 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW X1 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,3 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (33,3 %), 1.5 Benzín 100 kW (19,9 %), 2.0 Benzín 131 kW (14,1 %).

Nejčastější barva je bílá (37,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 391 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 98,9 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 37 638 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 19 627 až 61 538 km. To odpovídá asi 9 410 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,6 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
8×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
3
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
2×
5
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
1×
6
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
7
Závažné poškození nebo proříznutí pneumatiky (např. v oblasti patky, boku, ramene, běhounu, obnažení kordu kostry, oddělování protektoru, vytrhávání pryže od běhounu, vyboulení, vznik obvodových trhlin).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.5.1
1×
8
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.9
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW5298,5 %518 986 Kč

Cenový odhad

507 486
od Kč
628 970
medián Kč
758 000
do Kč

Při nájezdu kolem 80 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km751 000 Kč
50 000 km689 000 Kč
75 000 km634 000 Kč
100 000 km595 000 Kč
125 000 km551 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW X1 ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 628 970 Kč (při mediánovém nájezdu 79 750 km). Běžné rozpětí je od 507 486 do 758 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 830 377 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 446 349 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 751 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 551 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW X1 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo87,5 % · 28 vozidel
  • Slovensko9,4 % · 3 vozidla
  • Rakousko3,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha35,5 % · 139 prohlídek
  • Středočeský kraj22,5 % · 88 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj19,9 % · 78 prohlídek
  • ostatní22,0 % · 86 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá37,2 % · 58 vozidel
  • Šedá24,4 % · 38 vozidel
  • Černá16,0 % · 25 vozidel
  • Modrá10,9 % · 17 vozidel
  • Oranžová7,7 % · 12 vozidel
  • ostatní3,8 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
34,3 %
evidováno u 158 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 90,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u X1 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW X1

Proklepněte konkrétní BMW X1 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.