Audi A4 2019

2.0 Nafta 110 kW

Kód motoru: DEU · 2 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 000 cm³
Objem
4,6 l/100 km
Ø spotřeba
122 g/km
Ø CO₂
214 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 588 kg· rozvor 2 829 mm· délka 4 742 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
59
V provozu
54
Způsobilost na STK
95,5 %
STK kontrol
179

Způsobilé na 30 dnů 3,9 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 179 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 365 588 Kčmedián 426 071 Kčdo 458 710 Kč

Druhá nejpočetnější motorizace u Audi A4 ročníku 2019 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 59 vozů (30,3 % z celkového ročníku).

Tato motorizace95,5 %
Ročník celkem97,3 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,9 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km95,6 %
100-200 000 km93,8 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (179 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2019 (ročník průměrně 97,2 %).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,8 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 261 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 59 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:

DEU
98,3 %58 ks
DEUA
1,7 %1 ks

Další motorizace Audi A4 2019

Cenový odhad

365 588
od Kč
426 071
medián Kč
458 710
do Kč

Při nájezdu kolem 150 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km546 000 Kč
100 000 km490 000 Kč
150 000 km426 000 Kč
200 000 km359 000 Kč
250 000 km320 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 426 071 Kč (při typickém nájezdu 150 317 km). Běžné rozmezí je 365 588–458 710 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2019 (435 000 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 546 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 320 000 Kč.

Doporučení

V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Audi A4

Proklepněte konkrétní Audi A4 2019 2.0 Nafta 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.