Audi A4 2024

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
53
Způsobilost na STK
99,1 %
Ø nájezd (medián)
18 068 km
Dovezeno (2 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 0,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti, z 109 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 796 680 Kčmedián 898 245 Kčdo 1 025 172 Kč

Audi A4 ročníku 2024 má v ČR 53 vozů. V provozu jich zůstává 52 vozů (98,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 3,8 % (2 vozy).

Ročník 202499,1 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,9 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 150 kW (71,7 %), 2.0 Benzín 150 kW (9,4 %), 2.0 Benzín 110 kW (7,5 %).

Nejčastější barva je šedá (39,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 109 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 99,1 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy o 4,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 18 068 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 8 640 až 36 852 km. To odpovídá asi 9 034 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (50,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (3,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×

Cenový odhad

796 680
od Kč
898 245
medián Kč
1 025 172
do Kč

Při nájezdu kolem 30 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km915 000 Kč
50 000 km826 000 Kč
75 000 km771 000 Kč
100 000 km714 000 Kč
125 000 km646 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi A4 ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 898 245 Kč (při mediánovém nájezdu 29 518 km). Běžné rozpětí je od 796 680 do 1 025 172 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 149 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 648 559 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 915 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 646 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi A4 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo100,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha25,7 % · 28 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,4 % · 19 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj7,3 % · 8 prohlídek
  • ostatní49,5 % · 54 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá37,5 % · 21 vozidel
  • Černá26,8 % · 15 vozidel
  • Bílá23,2 % · 13 vozidel
  • Modrá7,1 % · 4 vozidla
  • Zelená5,4 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
29,1 %
evidováno u 109 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,1 %EURO 4 · 1,1 %EURO 5 · 0,8 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u A4 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Audi A4

Proklepněte konkrétní Audi A4 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.