Volvo V70 2013

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
53
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
207 838 km
Dovezeno (32 ks)
60 %

Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 354 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 189 000 Kčmedián 199 000 Kčdo 226 916 Kč

Volvo V70 ročníku 2013 má v ČR 53 vozů. V provozu jich zůstává 52 vozů (98,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 60,4 % (32 vozů).

Ročník 201397,2 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V70 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 10 let a 12 let klesla plná způsobilost o 5,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let97,1 % -
12 let91,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (39,6 %), 2.4 Nafta 158 kW (24,5 %), 2.0 Nafta 100 kW (20,8 %).

Barevně převládá šedá (22,6 %), druhá nejčastější je bílá (22,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 354 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy o 3,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,8 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2012 (94,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 207 838 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 159 556 až 257 512 km. To odpovídá asi 15 988 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (56,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (60,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7838,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7034,8 %
Výhledy5326,4 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
45×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
35×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
26×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
22×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
22×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
20×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
19×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
14×

Cenový odhad

189 000
od Kč
199 000
medián Kč
226 916
do Kč

Při nájezdu kolem 202 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km294 000 Kč
150 000 km241 000 Kč
200 000 km200 000 Kč
250 000 km171 000 Kč
300 000 km143 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V70 ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 199 000 Kč (při mediánovém nájezdu 202 300 km). Běžné rozpětí je od 189 000 do 226 916 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 259 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 164 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 294 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 143 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V70 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo62,5 % · 20 vozidel
  • Nizozemsko12,5 % · 4 vozidla
  • Belgie9,4 % · 3 vozidla
  • Itálie6,3 % · 2 vozidla
  • Francie3,1 % · 1 vozidlo
  • ostatní země6,3 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha56,9 % · 281 prohlídek
  • Středočeský kraj31,4 % · 155 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,7 % · 58 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá22,6 % · 12 vozidel
  • Šedá22,6 % · 12 vozidel
  • Černá15,1 % · 8 vozidel
  • Modrá15,1 % · 8 vozidel
  • Šedá metalíza9,4 % · 5 vozidel
  • ostatní15,1 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
45,5 %
evidováno u 97 vozů
ABS
23,9 %
evidováno u 51 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,5 %EURO 6 · 2,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u V70 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva V70

Proklepněte konkrétní Volvo V70 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.