Volvo V70 2010

Evidováno
142
Způsobilost na STK
95,7 %
Ø nájezd (medián)
219 823 km
Dovezeno (74 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 1 567 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 99 990 Kčmedián 109 000 Kčdo 159 000 Kč

V roce 2010 eviduje registr Volva V70 142 vozů. V provozu jich zůstává 126 vozů (88,7 %); ze zahraničí dovezeno 74 vozů (52,1 %).

Ročník 201095,7 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V70 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 6,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,9 % -
6 let97,6 % -
8 let94,7 % -
10 let91,0 % -
12 let93,0 % -
14 let90,5 % -
16 let89,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.4 Nafta 151 kW (40,8 %), 2.4 Nafta 129 kW (28,2 %), 2.0 Nafta 100 kW (12,0 %).

Barevně převládá černá (24,6 %), druhá nejčastější je šedá (23,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 567 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 95,7 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 219 823 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 159 604 až 277 069 km. To odpovídá asi 13 739 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku41427,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení34022,3 %
Brzdové zařízení16410,7 %
Výhledy15710,3 %
Obtěžování okolí1338,7 %
Řízení1288,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1157,5 %
Identifikace vozidla775,0 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
148×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
126×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
115×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
109×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
91×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
80×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
64×
8
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
49×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 052 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.4 Nafta 151 kW5897,1 %125 000 Kč
2.4 Nafta 129 kW4095,5 %113 000 Kč

Cenový odhad

99 990
od Kč
109 000
medián Kč
159 000
do Kč

Při nájezdu kolem 289 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
200 000 km143 000 Kč
250 000 km122 000 Kč
300 000 km102 000 Kč
350 000 km94 000 Kč
400 000 km80 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V70 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 109 000 Kč (při mediánovém nájezdu 289 096 km). Běžné rozpětí je od 99 990 do 159 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 161 400 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 99 000 Kč.

S nájezdem 200 000 km vychází odhad na 143 000 Kč, s nájezdem 400 000 km na 80 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V70 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo33,8 % · 25 vozidel
  • Švédsko27,0 % · 20 vozidel
  • Itálie21,6 % · 16 vozidel
  • Belgie8,1 % · 6 vozidel
  • Francie1,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,4 % · 4 vozidla
  • země neurčena2,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha36,3 % · 569 prohlídek
  • Středočeský kraj23,0 % · 361 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,2 % · 160 prohlídek
  • ostatní30,4 % · 477 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá24,6 % · 35 vozidel
  • Šedá23,2 % · 33 vozidel
  • Šedá metalíza21,8 % · 31 vozidel
  • Bílá9,9 % · 14 vozidel
  • Černá metalíza7,0 % · 10 vozidel
  • ostatní13,4 % · 19 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,5 %
evidováno u 144 vozů
ABS
34,8 %
evidováno u 127 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 49,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 56,9 %EURO 5 · 42,0 %EURO 3 · 0,6 %EURO 6 · 0,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2010 patří u V70 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volva V70

Proklepněte konkrétní Volvo V70 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.