Volvo V70 2012

Evidováno
73
Způsobilost na STK
94,4 %
Ø nájezd (medián)
204 163 km
Dovezeno (38 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti, z 619 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 150 000 Kčmedián 150 598 Kčdo 219 000 Kč

Pro Volvo V70 ročníku 2012 eviduje registr 73 vozů. Aktivně jezdí 70 vozů (95,9 %), dovoz tvoří 52,1 % ročníku (38 vozů).

Ročník 201294,3 %
Model celkem93,8 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

Volva V70 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 8 let a 14 let klesla plná způsobilost o 8,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let96,8 % -
10 let95,7 % -
12 let93,4 % -
14 let88,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 120 kW (49,3 %), 2.4 Nafta 158 kW (26,0 %), 1.6 Nafta 84 kW (11,0 %).

Barevně převládá šedá (26,0 %), druhá nejčastější je černá (24,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 619 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 94,3 %. Model jako celek dosahuje 93,8 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 204 163 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 156 875 až 259 582 km. To odpovídá asi 14 583 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (49,4 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku13244,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11839,3 %
Výhledy5016,7 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
42×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
42×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
41×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
39×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
34×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
32×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
27×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
20×

Cenový odhad

150 000
od Kč
150 598
medián Kč
219 000
do Kč

Při nájezdu kolem 264 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km220 000 Kč
200 000 km183 000 Kč
250 000 km157 000 Kč
300 000 km132 000 Kč
350 000 km121 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volvo V70 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 150 598 Kč (při mediánovém nájezdu 264 000 km). Běžné rozpětí je od 150 000 do 219 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 229 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 103 720 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 220 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 121 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volva V70 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,1 % · 16 vozidel
  • Švédsko21,1 % · 8 vozidel
  • Belgie13,2 % · 5 vozidel
  • Itálie7,9 % · 3 vozidla
  • Francie5,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,9 % · 3 vozidla
  • země neurčena2,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha49,4 % · 310 prohlídek
  • Středočeský kraj31,1 % · 195 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,5 % · 122 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá26,0 % · 19 vozidel
  • Černá24,7 % · 18 vozidel
  • Šedá metalíza16,4 % · 12 vozidel
  • Bílá15,1 % · 11 vozidel
  • Modrá6,8 % · 5 vozidel
  • ostatní11,0 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
47,5 %
evidováno u 105 vozů
ABS
33,0 %
evidováno u 73 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 51,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 96,5 %EURO 4 · 1,8 %EURO 6 · 0,9 %EURO 3 · 0,9 %

Jiné ročníky Volva V70

Proklepněte konkrétní Volvo V70 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.