Suzuki Ignis 2018

Evidováno
231
Způsobilost na STK
97,7 %
Ø nájezd (medián)
43 023 km
Dovezeno (16 ks)
7 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 941 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 229 000 Kčmedián 244 313 Kčdo 260 184 Kč

Suzuki Ignis ročníku 2018 má v ČR 231 vozů. V provozu jich zůstává 224 vozů (97,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 6,9 % (16 vozů).

Ročník 201897,7 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Suzuki Ignisu 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 1,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,1 %20 000 až 40 000 km
6 let98,7 %30 000 až 60 000 km
8 let97,2 %40 000 až 80 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 66 kW (100,0 %).

Barevně převládá modrá (24,7 %), druhá nejčastější je oranžová (24,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 941 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,7 %. Model jako celek dosahuje 94,1 %, tento ročník je tedy o 3,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 43 023 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 26 991 až 64 955 km. To odpovídá asi 5 378 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,8 %), pak následují Středočeský kraj a Zlínský kraj.

Podíl dovozů (6,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy6854,8 %
Podvozek a části připevněné k podvozku5645,2 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
35×
2
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
21×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
18×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
17×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
15×
6
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
15×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
11×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
10×

Na co se zaměřit u ročníku 2018

Závady, které technici u Suzuki Ignisu 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1A1,55×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 2 536 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let473

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 66 kW23197,8 %244 313 Kč

Cenový odhad

229 000
od Kč
244 313
medián Kč
260 184
do Kč

Při nájezdu kolem 55 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km272 000 Kč
50 000 km249 000 Kč
75 000 km224 000 Kč
100 000 km216 000 Kč
125 000 km201 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Suzuki Ignisu ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 244 313 Kč (při mediánovém nájezdu 55 280 km). Běžné rozpětí je od 229 000 do 260 184 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 269 970 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 210 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 272 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 201 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Suzuki Ignisu 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo56,3 % · 9 vozidel
  • Maďarsko18,8 % · 3 vozidla
  • Rakousko12,5 % · 2 vozidla
  • Slovensko12,5 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj38,8 % · 403 prohlídek
  • Středočeský kraj33,6 % · 349 prohlídek
  • Zlínský kraj27,6 % · 287 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá24,6 % · 57 vozidel
  • Oranžová24,6 % · 57 vozidel
  • Šedá20,7 % · 48 vozidel
  • Bílá18,5 % · 43 vozidel
  • Červená11,6 % · 27 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
21,8 %
evidováno u 221 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 60,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,3 %EURO 4 · 0,3 %EURO 5 · 0,2 %EURO 3 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 016 vozů Suzuki Ignisu 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
23,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
94,2 %
vyvezeno 5,1 % · zaniklo 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2018 patří u Ignisu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Suzuki Ignisu

Proklepněte konkrétní Suzuki Ignis 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.