Suzuki Ignis 2017

1.2 Benzín 66 kW

Kód motoru: K12C · 4 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
66 kW
Výkon (90 k)
~1 200 cm³
Objem
4,8 l/100 km
Ø spotřeba
108 g/km
Ø CO₂
168 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 908 kg· rozvor 2 434 mm· délka 3 700 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95
Evidováno
107
V provozu
104
Způsobilost na STK
98,7 %
STK kontrol
456

Způsobilé na 30 dnů 1,1 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti, z 456 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 205 166 Kčmedián 225 897 Kčdo 239 900 Kč

První nejpočetnější motorizace u Suzuki Ignisu ročníku 2017 je 1.2 Benzín 66 kW - registr eviduje 107 vozů (100,0 % z celkového ročníku).

Tato motorizace98,7 %
Ročník celkem98,7 %
Model celkem94,1 %
Značka celkem93,9 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 98,7 % (456 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2017 (ročník průměrně 98,7 %).

Plnou způsobilost mělo 98,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.2 Benzín 66 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochuVýhledy · kód 3.4.2.1A1,47×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 892 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.118 let473

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 107 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:

K12C
92,5 %99 ks
M13A
5,6 %6 ks
K10B
0,9 %1 ks
K12CF
0,9 %1 ks

Cenový odhad

205 166
od Kč
225 897
medián Kč
239 900
do Kč

Při nájezdu kolem 100 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km266 000 Kč
75 000 km239 000 Kč
100 000 km226 000 Kč
125 000 km210 000 Kč
150 000 km193 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.2 Benzín 66 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 225 897 Kč (při typickém nájezdu 99 920 km). Běžné rozmezí je 205 166–239 900 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2017 (225 897 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 266 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 193 000 Kč.

Jiné ročníky Suzuki Ignisu

Proklepněte konkrétní Suzuki Ignis 2017 1.2 Benzín 66 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.