Seat Ibiza 2014

Evidováno
192
Způsobilost na STK
96,6 %
Ø nájezd (medián)
100 299 km
Dovezeno (56 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 597 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 108 970 Kčmedián 124 450 Kčdo 130 694 Kč

Seat Ibiza ročníku 2014 má v ČR 192 vozů. V provozu jich zůstává 93 vozů (48,4 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 29,2 % (56 vozů).

Ročník 201496,6 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Ibizy 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 5,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,5 % -
6 let97,4 % -
8 let93,0 % -
10 let91,7 % -
12 let91,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 77 kW (71,9 %), 1.4 Benzín 63 kW (6,8 %), 1.2 Benzín 51 kW (6,2 %).

Nejčastější barva je bílá (36,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 597 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 100 299 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 611 až 141 896 km. To odpovídá asi 8 358 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Plzeňském kraji (40,3 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19430,5 %
Podvozek a části připevněné k podvozku15223,9 %
Brzdové zařízení13521,2 %
Výhledy8413,2 %
Řízení7211,3 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
96×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
70×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
51×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
40×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
39×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
30×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
28×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
27×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,1 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 134 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 77 kW13895,7 %111 800 Kč

Cenový odhad

108 970
od Kč
124 450
medián Kč
130 694
do Kč

Při nájezdu kolem 145 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km170 000 Kč
100 000 km141 000 Kč
150 000 km122 000 Kč
200 000 km100 000 Kč
250 000 km85 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Seat Ibizy ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 124 450 Kč (při mediánovém nájezdu 145 250 km). Běžné rozpětí je od 108 970 do 130 694 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 151 945 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 91 932 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 170 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 85 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Seatu Ibizy 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo76,8 % · 43 vozidel
  • Rakousko8,9 % · 5 vozidel
  • Francie5,4 % · 3 vozidla
  • Belgie3,6 % · 2 vozidla
  • Itálie1,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,6 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Plzeňský kraj40,2 % · 240 prohlídek
  • Hlavní město Praha30,0 % · 179 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj29,5 % · 176 prohlídek
  • ostatní0,3 % · 2 prohlídky

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá36,5 % · 70 vozidel
  • Černá10,4 % · 20 vozidel
  • Šedá9,4 % · 18 vozidel
  • Červená8,9 % · 17 vozidel
  • Šedá metalíza5,2 % · 10 vozidel
  • ostatní29,7 % · 57 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 11,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 98,3 %EURO 6 · 1,0 %EURO 4 · 0,7 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 529 vozů Seatu Ibizy 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
87,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
15,9 %
vyvezeno 83,9 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u Ibizy k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Seatu Ibizy

Proklepněte konkrétní Seat Ibizu 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.