Seat Ibiza 1992

Evidováno
1 120
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
137 826 km
Dovezeno (641 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 1,3 % (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti, z 2 068 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 34,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Seat Ibizu ročníku 1992 eviduje registr 1 120 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 114 vozů (10,2 %), dovoz tvoří 57,2 % ročníku (641 vozů).

Ročník 199295,5 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Ibizy 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let84,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (73,6 %), 1.5 Benzín (9,5 %), 1.2 Benzín 52 kW (3,7 %).

Barevně převládá červená-základní (23,3 %), druhá nejčastější je šedá-metal (11,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 068 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 137 826 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 107 036 až 162 622 km. To odpovídá asi 4 054 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (40,9 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku35446,1 %
Brzdové zařízení21828,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10413,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9212,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
132×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
82×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
62×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
49×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
43×
6
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
37×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
32×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
29×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 52 kW4189,5 %–

Z registru vozidel

Složení Seatu Ibizy 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo2,3 % · 15 vozidel
  • země neurčena97,7 % · 626 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Královéhradecký kraj5,6 % · 115 prohlídek
  • Ústecký kraj4,8 % · 100 prohlídek
  • Středočeský kraj3,2 % · 66 prohlídek
  • ostatní86,4 % · 1 787 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní23,3 % · 261 vozidel
  • Šedá metalíza11,7 % · 131 vozidel
  • Modrá tmavá10,6 % · 119 vozidel
  • Modrá metalíza10,4 % · 117 vozidel
  • Černá9,4 % · 105 vozidel
  • ostatní34,6 % · 387 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
57,5 %
evidováno u 641 vozů
Tažné zařízení
21,3 %
evidováno u 237 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 50,0 %EURO 1 · 50,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 113 vozů Seatu Ibizy 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
4,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
10,2 %
vyvezeno 0,8 % · zaniklo 87,5 %

Jiné ročníky Seatu Ibizy

Proklepněte konkrétní Seat Ibizu 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.