Seat Ibiza 1991

Evidováno
1 731
Způsobilost na STK
95,7 %
Ø nájezd (medián)
143 287 km
Dovezeno (995 ks)
57 %

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 3 054 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 35,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1991 Seatu Ibizy má v českých registrech 1 731 vozů. V provozu zůstává 199 vozů (11,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 995 vozů (57,5 %).

Ročník 199195,7 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem93,9 %

Jak ročník stárne

Seatu Ibizy 1991 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 18 let a 20 let klesla plná způsobilost o 0,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let82,8 % -
20 let82,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín (66,1 %), 1.5 Benzín (17,0 %), 1.4 Benzín (6,8 %).

Barevně převládá červená-základní (26,0 %), druhá nejčastější je černá (13,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 054 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1991 mělo plnou způsobilost 95,7 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 143 287 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 115 598 až 175 498 km. To odpovídá asi 4 094 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (39,7 %), pak následují Královéhradecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (57,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku43943,4 %
Brzdové zařízení28127,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav11911,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11411,3 %
Řízení595,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
155×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
101×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
84×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
56×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
55×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
44×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
40×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
35×

Motorizace ročníku 1991

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 52 kW5090,1 %–

Z registru vozidel

Složení Seatu Ibizy 1991 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo1,1 % · 11 vozidel
  • Německo (NDR)0,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena98,8 % · 983 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj4,5 % · 137 prohlídek
  • Královéhradecký kraj4,2 % · 129 prohlídek
  • Středočeský kraj2,6 % · 79 prohlídek
  • ostatní88,7 % · 2 709 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní26,0 % · 450 vozidel
  • Černá13,5 % · 233 vozidel
  • Šedá metalíza11,2 % · 194 vozidel
  • Modrá tmavá9,9 % · 171 vozidel
  • Bílá9,5 % · 165 vozidel
  • ostatní29,9 % · 518 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
56,8 %
evidováno u 968 vozů
Tažné zařízení
19,7 %
evidováno u 336 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 100,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 702 vozů Seatu Ibizy 1991 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
2,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
11,8 %
vyvezeno 0,9 % · zaniklo 85,5 %

Jiné ročníky Seatu Ibizy

Proklepněte konkrétní Seat Ibizu 1991

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.