Renault Espace 2009

2.0 Nafta 127 kW

Kód motoru: M9R C 7 · 8 kódových variant

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
127 kW
Výkon (173 k)
~2 000 cm³
Objem
7,8 l/100 km
Ø spotřeba
207 g/km
Ø CO₂
202 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 4· Ø hmotnost 1 924 kg· rozvor 2 843 mm· délka 4 782 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
54
V provozu
44
Způsobilost na STK
94,5 %
STK kontrol
515

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti, z 515 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 60 000 Kčobvykle 74 000 Kčdo 94 000 Kč

První nejpočetnější motorizace u Renaultu Espace ročníku 2009 je 2.0 Nafta 127 kW - registr eviduje 54 vozů (36,2 % z celkového ročníku).

Jde o 2.0 dCi M9R z rodiny Renault M9R.

Tato motorizace94,5 %
Ročník celkem93,6 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem92,6 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km90,0 %
100-200 000 km94,2 %
200-300 000 km96,2 %
nad 300 000 km94,7 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 94,5 % (515 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2009 (ročník průměrně 93,6 %).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 5,2 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

10 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 254 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 54 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:

M9R C 7
44,4 %24 ks
M9R R 7
27,8 %15 ks
M9R D 7
11,1 %6 ks
M9RP762
5,6 %3 ks
M9R P 7
5,6 %3 ks

Další motorizace Renaultu Espace 2009

Cenový odhad

60 000
od Kč
74 000
obvykle Kč
94 000
do Kč

Při nájezdu kolem 254 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km106 000 Kč
200 000 km87 000 Kč
250 000 km76 000 Kč
300 000 km63 000 Kč
350 000 km58 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Nafta 127 kW vychází při nájezdu kolem 254 000 km na přibližně 74 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 60 000 a 94 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 106 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 58 000 Kč.

Jiné ročníky Renaultu Espace

Proklepněte konkrétní Renault Espace 2009 2.0 Nafta 127 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.