Peugeot 306 2008

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
50
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
160 554 km
Dovezeno (18 ks)
36 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 425 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Peugeot 306 ročníku 2008 má v ČR 50 vozů. V provozu jich zůstává 6 vozů (12,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 36,0 % (18 vozů).

Ročník 200895,5 %
Model celkem91,7 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 306 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky82,2 % -
6 let94,7 % -
8 let89,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 65 kW (38,0 %), 1.4 Benzín 55 kW (22,0 %), 2.0 Nafta 66 kW (14,0 %).

Barevně převládá modrá-metal (24,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (22,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 425 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 91,7 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,9 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2004 (93,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 160 554 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 134 914 až 194 273 km. To odpovídá asi 8 920 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,6 %), pak následují Jihočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (36,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku84042,3 %
Brzdové zařízení45823,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení26113,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav19910,0 %
Řízení1437,2 %
Výhledy834,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
268×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
175×
3
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
148×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
143×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
128×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
87×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
71×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
68×

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 306 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo61,1 % · 11 vozidel
  • Itálie11,1 % · 2 vozidla
  • Rakousko5,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena22,2 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj43,6 % · 285 prohlídek
  • Jihočeský kraj31,1 % · 203 prohlídek
  • Kraj Vysočina25,3 % · 165 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza24,0 % · 12 vozidel
  • Šedá metalíza22,0 % · 11 vozidel
  • Zelená metalíza18,0 % · 9 vozidel
  • Stříbrná metalíza16,0 % · 8 vozidel
  • Červená metalíza10,0 % · 5 vozidel
  • ostatní10,0 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
45,5 %
evidováno u 20 vozů
Tažné zařízení
34,1 %
evidováno u 15 vozů
Katalyzátor
6,8 %
evidováno u 3 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2008 patří u 306 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 306

Proklepněte konkrétní Peugeot 306 2008

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.