Kód motoru

Motor D20DTH OPT. LFS

Kompletní recenze motoru D20DTH OPT. LFS: spolehlivost na STK, typické závady, výkon 125 kW, provoz v ČR a tipy pro nákup ojetiny.

Specifikace motoru

NM
Palivo
125 kW
Výkon (170 k)
~1 956 cm³
Objem
5,8 l/100 km
Ø spotřeba
152 g/km
Ø CO₂
218 km/h
Ø max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 679 kg· Produkce 2018-2020· Ø stáří provozovaných vozidel 7,2 roku (medián 7 let)· Pořadí popularity #2114· Pořadí spolehlivosti #618 z 2 382
Evidováno
634
V provozu
600
Způsobilost na STK
96,5 %
STK kontrol
2 150

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 2 150 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. V procentech výše je počítáme mezi způsobilé, i když to data nepotvrzují.

D20DTH OPT. LFS je výrobní kód motoru. V české registraci je evidováno 634 vozidel s tímto kódem - pouze u značky Opel.

Jedná se o dieselový čtyřválec o objemu 1 956 cm³ a výkonu 125 kW (170 HP). Vyráběl se v letech 2018–2020.

Spolehlivost STK podle stáří

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různém věku vozidla. Počet kontrol ukazuje, kolik vozidel v dané věkové kategorii bylo vyhodnoceno.

Stáří 0–3 let96,1 %305 kontrol
Stáří 4–7 let95,4 %2 389 kontrol
Stáří 8–12 let93,1 %131 kontrol

Spolehlivost STK podle nájezdu

Podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK v různých kilometrových pásmech. Ukazuje, jak motor odolává opotřebení.

Do 100 000 km96,8 %1 029 kontrol
100 000–200 000 km94,4 %1 525 kontrol
200 000–300 000 km94,4 %232 kontrol
Nad 300 000 km14 kontrol · na podíl je to málo

U pásem pod 100 kontrol podíl neuvádíme. Jedna jediná prohlídka by s ním pohnula o desítky procent, a pár takových záznamů bývá spíš překlep v evidenci než vlastnost motoru.

Spolehlivost na STK

Z celkem 2 150 STK kontrol vozidel s tímto kódem motoru v českém registru má plnou způsobilost na STK 96,5 %.

Spolehlivost tohoto motoru na STK je nadprůměrná.

Kategorie závad

Nejčastější kategorie závažných závad (stupeň B a C) z STK kontrol. Ukazuje, kde tento motor má nejvíc problémů - brzdy, světla, emise apod.

Obtěžování okolí70× (56,5 %)
Identifikace vozidla17× (13,7 %)
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav17× (13,7 %)
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6× (4,8 %)
Výhledy6× (4,8 %)

Nejčastější závady STK pro motor D20DTH OPT. LFS

Filtrováno na závady spojené s motorem, výfukem, emisemi a provozními kapalinami - vynechány jsou nesouvisející administrativní a karoserijní položky.

B
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
21×
B
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
17×
B
Povolený rozptyl kouřivosti byl překročen.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8
12×
B
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.3
6×
B
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
4×
B
Únik provozních nebo jiných kapalin (které nejsou uvedeny v ostatních jednotlivých závadách), který by mohl poškodit životní prostředí nebo představovat bezpečnostní riziko pro ostatní účastníky silničního provozu.
Obtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1
4×

Vozidla s motorem D20DTH OPT. LFS

Značka a modelPočet
Opel Insignia Sports Tourer403
Opel Zafira Tourer138
Opel Insignia Grand Sport90
Opel Insignia S1
Opel Insignia Sport Tourer1
Opel Insignia Sports Tourer SW1

Spolehlivost podle modelu

Stejný motor se často chová jinak v různých modelech - záleží na hmotnosti vozu, převodech, typickém stylu jízdy majitele. Níže je podíl prohlídek s plnou způsobilostí na STK motoru D20DTH OPT. LFS podle modelu.

Značka a modelSTK
Opel Insignia Sports Tourer96,8 %
Opel Zafira Tourer95,1 %
Opel Insignia Grand Sport97,7 %

Značky používající tento motor

Kde se vyskytuje

Podle dat z českého registru vozidel se kód D20DTH OPT. LFS nejčastěji vyskytuje v následujících modelech:

  • Opel Insignia Sports Tourer (2018–2020): 403 kusů
  • Opel Zafira Tourer (2018–2019): 138 kusů
  • Opel Insignia Grand Sport (2017–2020): 90 kusů
  • Opel Insignia S: 1 kus
  • Opel Insignia Sport Tourer: 1 kus

Ročník výroby vs. počet vozidel

Rozložení 226 vozidel s tímto motorem podle roku výroby. Nejvíc kusů pochází z roku 2019 (119 vozidel). Graf zahrnuje jen vozidla, u kterých registr uvádí rok výroby. Ten v registru chybí u 408 vozidel s tímto motorem.

2019
2017 (1)2020 (34)

Kde se nejvíc vyskytuje

Top 5 krajů podle počtu vozidel s tímto motorem (podle posledního STK záznamu).

Hlavní město Praha102 vozidel
Jihomoravský kraj92 vozidel
Středočeský kraj85 vozidel
Ústecký kraj47 vozidel
Moravskoslezský kraj46 vozidel

Z registru vozidel

Složení vozů s motorem D20DTH OPT. LFS podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Nájezd při prohlídce STK

stav tachometru zapsaný při prohlídce, každá prohlídka zvlášť

  • čtvrtina prohlídek pod90 648 km
  • medián127 928 km
  • čtvrtina prohlídek nad168 474 km

Z 1 991 prohlídek; medián je hodnota, pod kterou leží polovina záznamů.

Dovozy podle roku výroby

roky výroby s alespoň 20 evidovanými vozidly

Rok výrobyVozidelPodíl dovozů
20187259,7 %
201911943,7 %
20203438,2 %

Proklepněte konkrétní vůz s motorem D20DTH OPT. LFS

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru a uvidíte záznamy konkrétního vozidla: stav tachometru, STK a počet majitelů.