Opel Insignia 2016
2.0 Nafta 125 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 935 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 150 000 Kčmedián 169 900 Kčdo 189 000 Kč
První nejpočetnější motorizace u Opelu Insignie ročníku 2016 je 2.0 Nafta 125 kW - registr eviduje 155 vozů (74,9 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem B20DTH (dalších 5 kódových variant bylo postaveno na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 99,2 % |
| 100-200 000 km | 93,7 % |
| 200-300 000 km | 92,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,8 % (935 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2016 (ročník průměrně 95,9 %).
Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 125 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,32× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 12 let | 1 233 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 155 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:
Další motorizace Opelu Insignie 2016
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 182 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 226 000 Kč |
| 150 000 km | 187 000 Kč |
| 200 000 km | 158 000 Kč |
| 250 000 km | 136 000 Kč |
| 300 000 km | 111 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 125 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 169 900 Kč (při typickém nájezdu 182 463 km). Běžné rozmezí je 150 000–189 000 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2016 (168 800 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 226 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 111 000 Kč.