Nissan X-Trail 2025

Evidováno
152
Způsobilost na STK
97,8 %
Ø nájezd (medián)
9 645 km
Dovezeno (1 ks)
1 %

Způsobilé na 30 dnů 2,2 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti, z 230 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 959 810 Kčmedián 999 000 Kčdo 1 064 222 Kč

Nissan X-Trail ročníku 2025 má v ČR 152 vozů. V provozu jich zůstává 150 vozů (98,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 0,7 % (1 vůz).

Ročník 202597,8 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,1 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 116 kW (94,7 %), 1.5 Benzín 120 kW (5,3 %).

Nejčastější barva je šedá (58,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 230 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2025 mělo plnou způsobilost 97,8 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy o 4,7 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2024 (95,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 9 645 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 2 291 až 15 570 km. To odpovídá asi 9 645 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (48,8 %), pak následují Jihočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (0,7 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
5×

Motorizace ročníku 2025

MotorPočetSTK~cena
1.5 Benzín 116 kW14497,6 %1 035 606 Kč

Cenový odhad

959 810
od Kč
999 000
medián Kč
1 064 222
do Kč

Při nájezdu kolem 2 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km909 000 Kč
50 000 km834 000 Kč
75 000 km775 000 Kč
100 000 km729 000 Kč
125 000 km616 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Nissan X-Trail ročníku 2025 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 999 000 Kč (při mediánovém nájezdu 2 000 km). Běžné rozpětí je od 959 810 do 1 064 222 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 106 578 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 913 687 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 909 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 616 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Nissanu X-Trail 2025 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko100,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha9,1 % · 21 prohlídek
  • Jihočeský kraj4,8 % · 11 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj4,8 % · 11 prohlídek
  • ostatní81,3 % · 187 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá58,6 % · 89 vozidel
  • Bílá27,0 % · 41 vozidel
  • Černá8,6 % · 13 vozidel
  • Modrá3,3 % · 5 vozidel
  • Červená2,6 % · 4 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
26,2 %
evidováno u 137 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 5 · 0,2 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 522 vozů Nissanu X-Trail 2025 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
82,2 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
90,2 %
vyvezeno 9,6 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2025 patří u X-Trail k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Nissanu X-Trail

Proklepněte konkrétní Nissan X-Trail 2025

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.