Mitsubishi Outlander 2020
2.4 Benzín 99 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 147 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 381 000 Kčobvykle 435 000 Kčdo 475 000 Kč
2.4 Benzín 99 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Mitsubishi Outlanderu ročníku 2020. V registrech je evidováno 54 vozů (35,3 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4B12;S61+Y61 (další 3 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 96,5 % (147 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu) mezi motory ročníku 2020 (ročník průměrně 97,1 %).
Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).
Rozložení kódů motoru
Z 54 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru:
Další motorizace Mitsubishi Outlanderu 2020
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 98 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 460 000 Kč |
| 75 000 km | 441 000 Kč |
| 100 000 km | 434 000 Kč |
| 125 000 km | 414 000 Kč |
| 150 000 km | 389 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.4 Benzín 99 kW vychází při nájezdu kolem 98 000 km na přibližně 435 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 381 000 a 475 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 460 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 389 000 Kč.