Mitsubishi Outlander 2016
2.3 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 5,7 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti, z 702 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 220 000 Kčmedián 250 496 Kčdo 289 439 Kč
V nabídce Mitsubishi Outlanderu ročníku 2016 obsadila motorizace 2.3 Nafta 110 kW první pozici: 121 vozů (63,7 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4N14 (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,5 % |
| 100-200 000 km | 91,3 % |
| 200-300 000 km | 88,6 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,8 % (702 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2016 (ročník průměrně 94,6 %).
Plnou způsobilost mělo 93,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 6,1 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.3 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 7,79× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 5,75× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 4,75× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 8 let | 247 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 12 let | 317 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 12 let | 245 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 13 let | 1 227 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 14 let | 1 448 |
Zobrazit všech 6 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 15 let | 584 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 121 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 198 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 322 000 Kč |
| 150 000 km | 278 000 Kč |
| 200 000 km | 249 000 Kč |
| 250 000 km | 218 000 Kč |
| 300 000 km | 185 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.3 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 250 496 Kč (při typickém nájezdu 197 768 km). Běžné rozmezí je 220 000–289 439 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2016 (269 900 Kč) je tato motorizace o 7 % níže.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 322 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 185 000 Kč.