Mitsubishi Outlander 2014
2.3 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší turbodiesel cílí na vyšší výkon a schopnost tahat těžké přívěsy. Platí se to ale vyššími provozními náklady a komplikovanější údržbou.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,7 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 726 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 162 106 Kčmedián 200 000 Kčdo 219 000 Kč
2.3 Nafta 110 kW je první nejpočetnější motorizace u Mitsubishi Outlanderu ročníku 2014. V registrech je evidováno 108 vozů (70,1 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 4N14.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,7 % |
| 100-200 000 km | 95,8 % |
| 200-300 000 km | 91,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,0 % (726 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 94,4 %).
Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.3 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 1,91× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 8 let | 247 |
| Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.1 | 12 let | 176 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 14 let | 1 448 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 15 let | 584 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 208 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 267 000 Kč |
| 150 000 km | 231 000 Kč |
| 200 000 km | 204 000 Kč |
| 250 000 km | 180 000 Kč |
| 300 000 km | 151 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.3 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 200 000 Kč (při typickém nájezdu 207 800 km). Běžné rozmezí je 162 106–219 000 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2014 (206 720 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 267 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 151 000 Kč.